Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

шукаю хлопця для серйозних стосунків

Сообщений в теме: 50

#41 Hommes

Hommes

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2015 - 22:22

Возраст это - всего лишь цифра... Она не определяет ум человека и его взгляды на жизнь... Всё зависит не от прожитых лет, а от пережитых обстоятельств...

Доброго вечора! На жаль, на форумі сижу дуже рідко, але ви мене зацікавили. Дайте будь-ласка свої mail контакти. 

• 0

#42 Wishbone

Wishbone

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 94 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 16 Июнь 2015 - 19:29

Мабуть,уже знайшла... раз тема заглохла)) 

• 0

#43 Wiseman1968

Wiseman1968

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 49 сообщений
  • Район:Белоцерковский

Отправлено 25 Январь 2016 - 23:51

Всё настолько весело, что аж грустно... Не найдёт... И даже бронь не спасёт.

• 0

#44 Андрюха83

Андрюха83

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 08 Август 2017 - 18:45

Возраст это - всего лишь цифра... Она не определяет ум человека и его взгляды на жизнь... Всё зависит не от прожитых лет, а от пережитых обстоятельств...

а можно в личку??, а то я как то стесняюсь, при всех)))

• -1

#45 Barmaley

Barmaley

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 71 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 08 Август 2017 - 22:43

Где-то тут на форуме есть чувак с двумя бутылками вина,может ему напишете? :beer: :friendship:

• 0

#46 miranda

miranda

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 364 сообщений
  • Район:БЦ
Отправлено 08 Август 2017 - 22:57

а можно в личку??, а то я как то стесняюсь, при всех)))

за это время у барышни могло уже трое детей появиться пока Вы стеснялись ))

• 2

#47 Андрюха83

Андрюха83

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 09 Август 2017 - 17:31

за это время у барышни могло уже трое детей появиться пока Вы стеснялись ))

такой уж я, стеснительный))

• 0

#48 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 319 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 09 Август 2017 - 19:15

Та тусіть уже всі самотні і знедолені в одній темі.

Андрюха83, давай про себе більше інфи. В лічку баришні тобі напрошуватись на знайомство не будуть. Пость сюди. Так, пройдеш декілька кіл пекла. Але тут так заведено - по тому, як ти себе покажеш, як зреагуєш на критику-стьоб-знущання, так тебе і оцінять. Прояви себе! А то поки в тому, що тебе, можливо, звати Андрій і, знову ж таки можливо, ти 1983 року народження, форумні діви навряд чи знайдуть що привабливе.

• 0

#49 Старый Друг

Старый Друг

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 7 сообщений
Отправлено 09 Август 2017 - 21:42

Андрюха83, давай про себе більше інфи. В лічку баришні тобі напрошуватись на знайомство не будуть. Пость сюди. Так, пройдеш декілька кіл пекла. Але тут так заведено - по тому, як ти себе покажеш, як зреагуєш на критику-стьоб-знущання, так тебе і оцінять. Прояви себе! А то поки в тому, що тебе, можливо, звати Андрій і, знову ж таки можливо, ти 1983 року народження, форумні діви навряд чи знайдуть що привабливе.

Как-то не заметил где Андрюха83 просил советов у посторонних.... Напротив,заметил фразу : "я стесняюсь при всех" ,что характеризует его как интроверта....Поэтому Ваши советы , как минимум, глупы , а как максимум - возмутительны для Андрюха83

• 0

#50 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 319 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 09 Август 2017 - 23:19

Как-то не заметил где Андрюха83 просил советов у посторонних.... Напротив,заметил фразу : "я стесняюсь при всех" ,что характеризует его как интроверта....Поэтому Ваши советы , как минимум, глупы , а как максимум - возмутительны для Андрюха83

Ого! Спокійніше. Я теж інтроверт, проте це не заважає мені слухати поради. Однак:

Я теж не помітив, коли я просив Ваших порад, чи Андрюха83 просив про захист. Дайте людині відповісти самостійно.

Форумні теми щодо знайомства я б поділив на дві групи. 1. Мало інформації - ТС запостив щось типу "Привіт.." і всі про тему забули і забили. В т. ч. потенційні партнери самого ТС. 2. Достатньо інформації - тоді розвивається срач діалог, тема висить в топі, потенційні партнери мають час і можливість отримати про ТС яку інформацію і вирішити чи стукати в ПП. Без цього писати на форум все йдно, що продавати валянки у Еквадорі - вас просто не зрозуміють і забудуть.

П.С. Як інтроверту,  мені немає ніякого діла, ні до Андрюхи, ні до старого друга. Я виказав свою думку щодо оптимізації пошуків. Подальше полеміка мені не цікава. Бувайте. Хоча ні - в контексті даної теми - Цьом!

Сообщение отредактировал alfAurum: 09 Август 2017 - 23:27

• 0

#51 Андрюха83

Андрюха83

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 10 Август 2017 - 18:08

Дякую за пораду, дивлюсь тема не нова але бурхлива. А з приводу більше інфи - дійсно Андрій і таки дійсно "83-го року, не був, не притягувався)), дітей не маю - з основного ніби то все)

да все нормально, я тут вообще человек новый и судя по всему модераторы тут злючие - попытался было тему создать, так мало того что тему не открыли еще и рэйтинг понизили)))

Ого! Спокійніше. Я теж інтроверт, проте це не заважає мені слухати поради. Однак:

Я теж не помітив, коли я просив Ваших порад, чи Андрюха83 просив про захист. Дайте людині відповісти самостійно.

Форумні теми щодо знайомства я б поділив на дві групи. 1. Мало інформації - ТС запостив щось типу "Привіт.." і всі про тему забули і забили. В т. ч. потенційні партнери самого ТС. 2. Достатньо інформації - тоді розвивається срач діалог, тема висить в топі, потенційні партнери мають час і можливість отримати про ТС яку інформацію і вирішити чи стукати в ПП. Без цього писати на форум все йдно, що продавати валянки у Еквадорі - вас просто не зрозуміють і забудуть.

П.С. Як інтроверту,  мені немає ніякого діла, ні до Андрюхи, ні до старого друга. Я виказав свою думку щодо оптимізації пошуків. Подальше полеміка мені не цікава. Бувайте. Хоча ні - в контексті даної теми - Цьом!

Жартівник)))

• 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Google (1)