Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Капитальный ремонт помещений (Otdelka_Team_Ukraine).

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 64

#61 online Natali

Natali

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 330 сообщений
Отправлено 01 Март 2017 - 22:46

Майстри причетні в першу чергу до якості виконаних робіт! І якщо говорять що дають гарантію на роботу - будьте-ласкаві виправлять свої косяки, а не годувати 2 місяці обіцянками. Ви ж згодні що це ненормально якщо вся техніка після ремонту б'ється струмом, а на стелі тріщини ростуть після перепаду температури на 2 градуса - це не нормально, і це треба виправлять? І проблеми не вирішені за 2 місяці людьми які давали гарнатію. Відповідно я не збираюсь за ними бігати роками і випрашувать щось зробити.

Я ж не про ситуацію зі струмом написала. Мені це невідомо як там до чого. А спросила саме про кухню, бо Ви стверджували, що це лише заслуга Ваших коштів і Вашого смаку. Я просто про те, що потрібно описати реальніі ситуаціїї які були, в тому числі як неприємні, так і приємні; як недоліки, так і моменти якісної роботи. Тоді відгук буде адекватним. А далі дійсно люди самі зроблять свій вибір.

Сообщение отредактировал Natali: 01 Март 2017 - 23:07

• 1
Никогда не мстите подлым людям. Просто станьте счастливыми и они этого не переживут.
(с) Юрий Никулин

#62 Kortik

Kortik

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 305 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 01 Март 2017 - 22:54

Я же не про ситуацію зі струмом написала. Мені це невідомо як там до чого. А спросила саме про кухню, бо Ви стверджували, що це лише заслуга Ваших коштів і Вашого смаку. Я просто про те, що потрібно описати реальніі ситуаціїї які були, в тому числі як неприємні, так і приємні; як недоліки, так і моменти якісної роботи. Тоді відгук буде адекватним. А далі дійсно люди самі зроблять свій вибір.

Для мене впринципі незрозуміла позиція - якщо люди роблять брак, отримують за це кошти і потім кажуть - "у вас випадок індивідуальний, я не знаю що робити" - з ними не варто мати справу незважаючи на все інше. Це називається "відповідальність за свою роботу"

Сообщение отредактировал Kortik: 01 Март 2017 - 22:57

• 1

#63 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 180 сообщений
Отправлено 10 Март 2017 - 20:31

Монтаж ГКЛ на мансардном этаже площадью 120 м.кв.:

- гипсокартон Кнауф;

-профиль усиленный 0,55мм;

-расходники Hilti;

0plKqomC8gY.jpgnHV5kSAMma8.jpgOYjjodLZ7Sw.jpgmpFvXXbYr0g.jpgzenxEd1EMoI.jpgoOnfbcp4XZg.jpgeRLn4hXyTSs.jpg0xvQuOBYV3g.jpgdwGSsrZ7D0o.jpgc6SNcpF4qRY.jpgyIt-jjT6s5A.jpg4oj-cP6VPjo.jpg_IU4uWrfxeE.jpgpabKWsW3DsE.jpg3ip9vJizc6Q.jpgutW06RZL3KI.jpg0Kj1fvlvee4.jpg3PDbjIDiaeg.jpgpzRMYhJlKEc.jpgxWlpgD4mOjY.jpgiw6jzousRAQ.jpgcAJmNEpshfw.jpgzGC3wFcuzIA.jpgVRG-QmNNSDM.jpgr-kkOWGuWk4.jpg

• 1

Удовольствие от высокого качества длится намного дольше, чем удовольствие от низкой цены!

#64 АлексейЛужный

АлексейЛужный

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений
Отправлено 21 Март 2017 - 13:03

На первых фотках подвал, или это комната. Проводка прикольно сделана, это ж сколько времени у вас на это ушло?

• 0

#65 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 180 сообщений
Отправлено 21 Март 2017 - 18:56

На первых фотках подвал, или это комната. Проводка прикольно сделана, это ж сколько времени у вас на это ушло?

Не совсем понял о каких фото идёт речь?
  • 0

Удовольствие от высокого качества длится намного дольше, чем удовольствие от низкой цены!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных