Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Капитальный ремонт помещений (Otdelka_Team_Ukraine).

Сообщений в теме: 65

#41 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 13 Июнь 2016 - 21:07

Подготовка пола ---- черновая стяжка (бетон из миксера М-200) ---- теплый пол ----- чистовая стяжка (с добавлением пластификаторов и полипропиленовой микрофибры) :

BSs-Rb4Ev8Y.jpghe7vwy1dPNg.jpgtuu5Syvzz98.jpgZd7-k-KHVV0.jpgV2uuLzuyYeE.jpgKZcDu4P55t0.jpg5AFPwFAIw2w.jpg4Ljk-F9jzMk.jpglHWQAKEhr-o.jpg3-psGkI_0FA.jpg-s5tpLIqv1c.jpg

• 4

Удовольствие от высокого качества длится намного дольше, чем удовольствие от низкой цены!

#42 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 04 Ноябрь 2016 - 20:52

Черновой электромонтаж 3-х комнатной квартиры:

- провода ВВГнг-LS Одескабель;

- автоматика и щит Hager;

- подрозетники и дозы Kaizer;

- клемники Wago;

- сроки исполнения работ 5 дней;

MoqBq2w-V58.jpgR-un62hSmpc.jpgNBNPMhDA2Hc.jpgDwbIZMTW_rA.jpgcZ3vHV83FPc.jpgA2NqNYk-jwE.jpgGpofwuxg_wc.jpgYC-B6n7r1qE.jpgICVVvjrExuA.jpgniCwigvCsc0.jpgLF_h2-A2qh8.jpgi7YQuUtmBV4.jpg85GdnCLg4GI.jpguybkP2xv2vo.jpgfpxj1C9VIz8.jpgvOVT7XVsI0s.jpguLkGOnSTRyU.jpg42BiwObQgqI.jpg

• 1

Удовольствие от высокого качества длится намного дольше, чем удовольствие от низкой цены!

#43 Аннэт92

Аннэт92

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 27 Январь 2017 - 19:40

Вы только внутри работаете или и перекрытием занимаетесь ???Нам нужно деревянное перекрытие сделать по такому принципу http://lestnitsygid....nnom-dome.html 

• 0

#44 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 30 Январь 2017 - 13:10

Вы только внутри работаете или и перекрытием занимаетесь ???Нам нужно деревянное перекрытие сделать по такому принципу http://lestnitsygid....nnom-dome.html 

Занимаемся только внутренней отделкой,это Вам лучше обратиться к кровельщикам.
  • 0

#45 Аннэт92

Аннэт92

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2017 - 15:35

а у вас тут можно найти их где-то????

• 0

#46 Еленка8

Еленка8

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 55 сообщений
  • Район:----

Отправлено 18 Февраль 2017 - 19:38

Здравствуйте. Нужно сделать ремонт туалета и ванны ( плитка + сантехника ). На каких условиях работаете?

• 0

#47 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 23 Февраль 2017 - 21:37

Здравствуйте. Нужно сделать ремонт туалета и ванны ( плитка + сантехника ). На каких условиях работаете?

Здраствуйте. Не совсем понял Ваш вопрос по поводу условий...

• 0

#48 Еленка8

Еленка8

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 55 сообщений

Отправлено 23 Февраль 2017 - 23:50

предоплату берете или расчет после выполнения?

• 0

#49 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 24 Февраль 2017 - 13:59

предоплату берете или расчет после выполнения?

Расчёт поэтапно, каждые 1-2 недели за 100%-выполненную работу. Предоплата не приветствуется...
  • 1

#50 ArchangelS

ArchangelS

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 21 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 24 Февраль 2017 - 15:03

komfa, Вопрос сколько стоит замена батареи с созданием ответвления для еще одной батареи. Можно и грубую стоимость

Сообщение отредактировал ArchangelS: 24 Февраль 2017 - 15:25

• 0

#51 Еленка8

Еленка8

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 55 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2017 - 16:29

цены какие-то можно написать. укладка кв. м  плитки, по сантехники - цена за точку.

• 0

#52 masechka

masechka

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 97 сообщений
Отправлено 27 Февраль 2017 - 10:22

интересует цена на шпаклевку, штукатурку, и накладка венецианки!

• 0
ХАКЕРЫ РУЛЯТ !!!!

#53 Frigg

Frigg

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 508 сообщений
Отправлено 27 Февраль 2017 - 13:29

Писала в ЛС по по воду ремонта санузла. Вы мне не ответили.

• 0

#54 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 27 Февраль 2017 - 14:05

Всем ответил в лс
  • 0

#55 Kortik

Kortik

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 305 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 01 Март 2017 - 19:53

*
Популярное сообщение!

Напишу своє враження від ремонту цією компанією. В серпні місяці запросив на ремнот кухні. В планах було зробити капітальний ремонт, з демонтажем штукатурки, стяжки, заміною всіх комунікацій. Проблеми з'явились після завершення ремонту:

1. Ремонт було завершено 20-го вересня, бригадир дуже спішив на відпочинок, тож розрахувались незважаючи на те що були недоустановлені двері. Мене завірили що роботи будуть закінчені протягом 1,2-х днів. Але нажаль після отримання грошей відразу інтерес до моєї кухні зник. Встановллення дверей вилилось в місяць телефонних дзвінків з нагадуванням про себе. Але за місяць таки майстер прийшов і доробив. 

2. Через місяць після завершення ремонту пішли тріщини по гіпсокартонній фігурі на стелі. Набрав хлопців, погодились все виправить, купили фарбу, замазку. Але виправлення затянулось на 2 місяці. Двічі приходили замазувать герметиком, обіцяли що до кінця року закриють проблему, так я і не дочекався щоб пофарбували брак. 31-го грудня мене "бомбануло", розповів все що про них думаю, стелю пофарбував сам. Але фігура на стелі тріщить і далі. Тріщини збільшуються після того коли їду з дому на вихідні і знижую температуру в квартирі на 2 градуси (з 21 до 19-и градусів). Запрошував людей які займаються гіпсокатроном, думка однозначна - причина в неграмотно змонтованому металевому каркасі під гіпсокартонну фігуру. Тепер у мене немає вибору крім того як після чергової замазки трщин тримати круглий рік температуру в квартиріі 21 градус.

3. Третя проблема виявилась після встановлення кухні і техніки. Корпуса всієї техніки і кран, вода з крану б'ються струмом!!!??? і не просто кусаються, а реально трусить!!!! тестер показує між краном і рукою 24В. Запросив до себе бригадира, він щось покрутив, почухав голову, спробував відморозитись що це через те що будинок старий і в ньому немає заземлення (хоча до ремонту і заміни проводки все було нормально) і пішов, сказав подумає. Причину знайшов я сам - все б'ється струмом коли ввімкнена тепла підлога (інфрачервоні мати під стяжкою). Бригадир сказав що не знає що робити і готовий компенсувати витрати якщо я знайду людину яка вирішить проблему (і справді, я повинен цим займатись!?). Набираю продавця теплої підлоги (доречі який був вибраний за рекомендацією бригадира). Мене з'єднують зі службою технічної підтримки, вони вислухали як було змонтовано теплу підлогу і одразу назвали мені причину - у мене використали фольговану підложку, якою замкнули теплу підлогу зі стояком холодної води, і далі електричний струм через котел розходиться по корпусам всієї техніки на кухні! На сайті вказано що не можна використовувати токопровідні матеріали в якості підложки!!!! Я це все повторив "проффесіоналам", на що отримав відповідь що в техпідтримці сидять ідіоти, нічого не шарять, і у нас є два об'єкта де робили так само і все нормально. В результаті мене прорвало - 31-го грудня розповів все що думаю про таких "майстрів", не хочу їх бачити у себе вдома і чекаю на відшкодування матеріальних і моральних збитків у розмірі 20 тис. грн (сумма взята не зі стелі, 1м2 плитки коштує 750грн). Звичайно ніяких грошей я не отримав, а на кухні тепер мене чекає демонтаж кухонних меблів, скіналі і підлоги.

Мораль всієї історії - можна вкласти 100 тис. грн. в ремонт лише однієї кімнати і потім бігати і займатись вирішенням проблем. Це непрофесійно і безвідповідально з боку будівельників. І просто в голові не вкладується як можна так відноситись до своєї роботи. 

P.S. Якщо хтось думає що я це вигадав і це не правда - ласкаво просшу, пишіть в лс, я проведу і все покажу.

• 5

#56 komfa

komfa

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
Отправлено 01 Март 2017 - 21:27

Напишу своє враження від ремонту цією компанією. В серпні місяці запросив на ремнот кухні. В планах було зробити капітальний ремонт, з демонтажем штукатурки, стяжки, заміною всіх комунікацій. Проблеми з'явились після завершення ремонту:

1. Ремонт було завершено 20-го вересня, бригадир дуже спішив на відпочинок, тож розрахувались незважаючи на те що були недоустановлені двері. Мене завірили що роботи будуть закінчені протягом 1,2-х днів. Але нажаль після отримання грошей відразу інтерес до моєї кухні зник. Встановллення дверей вилилось в місяць телефонних дзвінків з нагадуванням про себе. Але за місяць таки майстер прийшов і доробив. 

2. Через місяць після завершення ремонту пішли тріщини по гіпсокартонній фігурі на стелі. Набрав хлопців, погодились все виправить, купили фарбу, замазку. Але виправлення затянулось на 2 місяці. Двічі приходили замазувать герметиком, обіцяли що до кінця року закриють проблему, так я і не дочекався щоб пофарбували брак. 31-го грудня мене "бомбануло", розповів все що про них думаю, стелю пофарбував сам. Але фігура на стелі тріщить і далі. Тріщини збільшуються після того коли їду з дому на вихідні і знижую температуру в квартирі на 2 градуси (з 21 до 19-и градусів). Запрошував людей які займаються гіпсокатроном, думка однозначна - причина в неграмотно змонтованому металевому каркасі під гіпсокартонну фігуру. Тепер у мене немає вибору крім того як після чергової замазки трщин тримати круглий рік температуру в квартиріі 21 градус.

3. Третя проблема виявилась після встановлення кухні і техніки. Корпуса всієї техніки і кран, вода з крану б'ються струмом!!!??? і не просто кусаються, а реально трусить!!!! тестер показує між краном і рукою 24В. Запросив до себе бригадира, він щось покрутив, почухав голову, спробував відморозитись що це через те що будинок старий і в ньому немає заземлення (хоча до ремонту і заміни проводки все було нормально) і пішов, сказав подумає. Причину знайшов я сам - все б'ється струмом коли ввімкнена тепла підлога (інфрачервоні мати під стяжкою). Бригадир сказав що не знає що робити і готовий компенсувати витрати якщо я знайду людину яка вирішить проблему (і справді, я повинен цим займатись!?). Набираю продавця теплої підлоги (доречі який був вибраний за рекомендацією бригадира). Мене з'єднують зі службою технічної підтримки, вони вислухали як було змонтовано теплу підлогу і одразу назвали мені причину - у мене використали фольговану підложку, якою замкнули теплу підлогу зі стояком холодної води, і далі електричний струм через котел розходиться по корпусам всієї техніки на кухні! На сайті вказано що не можна використовувати токопровідні матеріали в якості підложки!!!! Я це все повторив "проффесіоналам", на що отримав відповідь що в техпідтримці сидять ідіоти, нічого не шарять, і у нас є два об'єкта де робили так само і все нормально. В результаті мене прорвало - 31-го грудня розповів все що думаю про таких "майстрів", не хочу їх бачити у себе вдома і чекаю на відшкодування матеріальних і моральних збитків у розмірі 20 тис. грн (сумма взята не зі стелі, 1м2 плитки коштує 750грн). Звичайно ніяких грошей я не отримав, а на кухні тепер мене чекає демонтаж кухонних меблів, скіналі і підлоги.

Мораль всієї історії - можна вкласти 100 тис. грн. в ремонт лише однієї кімнати і потім бігати і займатись вирішенням проблем. Це непрофесійно і безвідповідально з боку будівельників. І просто в голові не вкладується як можна так відноситись до своєї роботи. 

P.S. Якщо хтось думає що я це вигадав і це не правда - ласкаво просшу, пишіть в лс, я проведу і все покажу.

Шось ви затянули з цим постом, чогось чекав його раніше, але й на тому дякую.... Тепер по вашим пунктам:

1. Грощі наперед я у вас ніколи не брав. Ви зі мною розраховувались за кожен етап 100% зробленних робіт. Те, що я їздив кудись на відпочинок, так то не є ваше діло і жодного відношення ви до цього не маєте. Моя помилка була в тому, що я вам порадив майстра по встановленню дверей, який не докінця доробив роботу, а грощі забрав у повному обсязі, та пропав не на місяць, як ви написали, а на 2 тижні. Хоча ні його, ні мене це не виправдовує. І звязку з ним не мав, бо, як ви вже написали, я був на відпочинку, а майстер не брав трубку.

Але ж ви самі знаєте, що роботу він свою довів до кінця та виконав це якісно...

2. По "тріщинам".....: я вам відразу відповів, що дану проблему ми вирішимо у вільний час або на вихідних через брак часу. На що ви погодились. Те, що трищіни зявилися, то це факт. Технологію ми не порушували і змінювати в подальшому на даний час не збираємось. Ваш випадок індивідуальний.  Не помиляється тот, хто нічого не робить...

3. Коли приходив до вас вирішувати проблему зі струмом на стояках, то вас чогось так сильно не трусило. Чомусь на той момент ви сказали, що пощіпує, якщо є на руках якісь дрібні рани. При чому я особисто це провіряв. Як бачите, не вбило, сижу вам відписую...До речі по виробникам. Так ви тут щось перепутали. Ми встановили вам теплу підлогу виробника Heatflow, а ви звонили в підтримку виробника Heat plus, де плівка абсолютно інша, навіть по конструктиву. Можете самі перевірити на своїй пошті. З приводу контакту підложки зі стояком, так я вам пропонував вскрити одну плитку біля стояка, щоб ви упевнились, що не в тому причина, на що ви мені відмовили. Мабудь, ви й самі у цьому не до кінця упевнені. До речі, чекаю ссилку на відео по демонтажу полу, ви мені обіцяли.

Дана тепла підлога лежить у багатьох людей нашого міста. Серед яких хватає й людей з даного форума. Думаю, якщо у них такі ж проблеми, то вони відпишуть. Але ой...Що я пишу. Нормальний чоловік позвоне і викаже своє недовольство. Думаю, навіть жінка так би зробила. Вам же забракло духу позвонити мені і хоть слово сказати з притензіями. Ви просто написали мені на пошту, як ви вже написали "вас бомбануло".

По даній ситуації а ні вам, а ні комусь іншому відписувати не буду. Час сам розставить усе на свої місця. Як говориться, усе пізнається у порівнянні. У вас ще в майбутньому ремонт усієї квартири. Бажаю вам знайти кращих та достойніших майстрів, а не таких, які після ремонту не беруть трубки або взагалі викидають сім-карту. До речі, як ви й самі знаєте, з моєї сторони таких нюансів ніколи не було. Вам просто чогось забракло і ви вирішили "розрулити" дану неприємну для нас обох ситуацію у такий спосіб. На форумі хватає людей, які можуть підтвердити мою репутацію з іншого боку. Але мені це не потрібно, на відмінну від вас....

P.S.: Чекаю фото вашого "нікудишнього" ремонту кухні. Тільки не фото тріщинки в макроснімку, або я сам їх викладу. А народ сам зробить для себе висновки.

• 1

#57 viktoriaqwe

viktoriaqwe

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 046 сообщений

Отправлено 01 Март 2017 - 22:04

В нас робили ремонт ці хлопці. В обговорені терміни дійсно не вложуються зовсім. Замісь обіцяного місяця тривало практично два.

• 1

#58 Kortik

Kortik

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 305 сообщений
Отправлено 01 Март 2017 - 22:25

Можна нескінечно довго кидатись постами але є факти - стеля тріщить, за два місяці проблема не була вирішена. Проблема з електрикою також не була вирішена. До нового року - а це 2 місяці. Ви обіцяли гарантію, по факту проблеми не усунули, це значить що ви не тримаєте своє слово (часу було достатньо для виправлення проблем, а бігать за вами роками у мене бажання немає). Питання по електриці ви і не збирались вирішувати - знову "я не знаю чого так, у вас випадок унікальний". Про подзвонити - тут щось попутали, я ж дзвонив вам 2 місяці, по декілька разів на тиждень, ви ігнорите проблеми, тому були поставлені перед фактом по електронній пошті - так вирішуються питання в усьому цивілізованому світі якщо хтось не хоче виконувати взяті на себе забов'язання. Відповідно всю довіру до себе вичерпали. Я Вам заплатив гроші за те щоб не користуватись теплою підлогою взимку і підтрмувати постійно одну і ту ж температуру в приміщенні (це ж ненормально якщо при коливанні на 2 градуса тріщини збільшуються, вони зараз в три рази більші ніж під час останнього візиту) Фото ремонту тут нідочого - кухня вигялдає супер, але це тому що я ввалив в неї купу грошей і у мене є гарний смак, кому цікаво - скину фото. Це не виправдовує ваш брак. Не збираюсь сперечатись, мій пост не для топікстартера, а для людей які повірили в "гарантію" яка заявлена в першому пості - нічого ви не доб'єтеся якщо у вас буде черговий "індивідуальний випадок". Ви праві - народ сам з часом зробить висновки. 

Доречі про терміни я і не писав щоб не виглядати дрібязковим - хлопці були поставлені перед фактом що я такого то числа їду у відпустку, підтвердили що все зроблять, в результаті я ще 3 дні відпустки сидів біля них... але то дрібниці в порівнянні з головними проблемами.

Сообщение отредактировал Kortik: 01 Март 2017 - 22:27

• 1

#59 Natali

Natali

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 364 сообщений
Отправлено 01 Март 2017 - 22:36

Можна нескінечно довго кидатись постами але є факти - стеля тріщить, за два місяці проблема не була вирішена. Проблема з електрикою також не була вирішена. До нового року - а це 2 місяці. Ви обіцяли гарантію, по факту проблеми не усунули, це значить що ви не тримаєте своє слово (часу було достатньо для виправлення проблем, а бігать за вами роками у мене бажання немає). Питання по електриці ви і не збирались вирішувати - знову "я не знаю чого так, у вас випадок унікальний". Про подзвонити - тут щось попутали, я ж дзвонив вам 2 місяці, по декілька разів на тиждень, ви ігнорите проблеми, тому були поставлені перед фактом по електронній пошті - так вирішуються питання в усьому цивілізованому світі якщо хтось не хоче виконувати взяті на себе забов'язання. Відповідно всю довіру до себе вичерпали. Я Вам заплатив гроші за те щоб не користуватись теплою підлогою взимку і підтрмувати постійно одну і ту ж температуру в приміщенні (це ж ненормально якщо при коливанні на 2 градуса тріщини збільшуються, вони зараз в три рази більші ніж під час останнього візиту) Фото ремонту тут нідочого - кухня вигялдає супер, але це тому що я ввалив в неї купу грошей і у мене є гарний смак, кому цікаво - скину фото. Це не виправдовує ваш брак. Не збираюсь сперечатись, мій пост не для топікстартера, а для людей які повірили в "гарантію" яка заявлена в першому пості - нічого ви не доб'єтеся якщо у вас буде черговий "індивідуальний випадок". Ви праві - народ сам з часом зробить висновки. 

Доречі про терміни я і не писав щоб не виглядати дрібязковим - хлопці були поставлені перед фактом що я такого то числа їду у відпустку, підтвердили що все зроблять, в результаті я ще 3 дні відпустки сидів біля них... але то дрібниці в порівнянні з головними проблемами.

Я ніяк не виправдую виконавців роботи. Я не знаю усієї ситуації між Вами там виконавцем цих робіт, але я Вам теж скажу по своєму гіркому досвіду, що ввалена купа грошей, з важих слів, в ремонт кухні  аж ніяк не гарантує якісний і суперовий ремонт кухні, як Ви самі ж написали. Тобто з Ваших слів, майстера аж ніяк не причетні до суперової кухні, а лише Ваші кошти та гарний смак?

Сообщение отредактировал Natali: 01 Март 2017 - 22:36

• 0
Никогда не мстите подлым людям. Просто станьте счастливыми и они этого не переживут.
(с) Юрий Никулин

#60 Kortik

Kortik

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 305 сообщений
Отправлено 01 Март 2017 - 22:41

Я ніяк не виправдую виконавців роботи. Я не знаю усієї ситуації між Вами там виконавцем цих робіт, але я Вам теж скажу по своєму гіркому досвіду, що ввалена купа грошей, з важих слів, в ремонт кухні  аж ніяк не гарантує якісний і суперовий ремонт кухні, як Ви самі ж написали. Тобто з Ваших слів, майстера аж ніяк не причетні до суперової кухні, а лише Ваші кошти та гарний смак?

Майстри причетні в першу чергу до якості виконаних робіт! І якщо говорять що дають гарантію на роботу - будьте-ласкаві виправлять свої косяки, а не годувати 2 місяці обіцянками. Ви ж згодні що це ненормально якщо вся техніка після ремонту б'ється струмом, а на стелі тріщини ростуть після перепаду температури на 2 градуса - це не нормально, і це треба виправлять? І проблеми не вирішені за 2 місяці людьми які давали гарнатію. Відповідно я не збираюсь за ними бігати роками і випрашувать щось зробити.

• 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных