Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Робота парламенту та уряду.

Сообщений в теме: 2374

#1 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 984 сообщений

Отправлено 02 Декабрь 2014 - 20:11

Ну що ж, кілька хвилин тому проголосували за новий уряд, трошки раніше було створено нову коаліцію, тема про їх роботу, голосування, досягнення та промахи.

• 0

#2 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 718 сообщений
Отправлено 02 Декабрь 2014 - 20:30

Эта тема не подойдет?

http://bc-city.com/t...uvannia-uriadu/

Как раз начало "движения")

Сообщение отредактировал Solnce: 02 Декабрь 2014 - 20:32

• 0
Suum cuique-каждому своё.

#3 СтранNik

СтранNik

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 092 сообщений
  • Район:Белоцерковский
Отправлено 02 Декабрь 2014 - 20:36

Всі говорять, що Україна - то велика аграрна держава. І, навіть в нинішніх, непростих умовах, значну частку експорту дає дана галузь... При тому, що ні вітчизняного трактора, ні комбайна не має... І знову міністром призначають людину, яка далека від сільського господарства.... Мене завжди дивували заяви уряду (будь якого окрасу): Ми зібрали стільки то мільонів тонн зерна!!!! Ми - то хто...???? Яке держава має до того відношення...??? Дикий-дикий ринок, де диктують моду і заправляють переробники і трейдери, но ніяк не виробники. Держава ж обмежилася регулюванням цін на продукти харчування, страхуючись від соціальних бунтів.... 

• 3
Приятно видеть, как от счастья улыбается человек! Приятно вдвойне, когда причиной его улыбки являешься ты...
Изображение

#4 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 578 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 02 Декабрь 2014 - 21:07

Опять пакетное голосование, выборы кота в мешке. Депутаты настолько погрязли в дележе денег, что всем насмного  на свои недавние договоренности и обещания. Не то, что бы я совсем был пессимистом, но со времен "легитимного-живого" поменялись лишь жирные рожи (да и то не все), остальное как было. :(

• 2

#5 Бабай Джон Уик

Бабай Джон Уик

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 582 сообщений
Отправлено 03 Декабрь 2014 - 01:48

тролль Богдан-Баян получил пищу  начал творческий процесс

• 0

#6 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 186 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено 03 Декабрь 2014 - 10:41

Так голосування за призначення міністрів проводити не можна, так в Європі не роблять. Кожен кандидат мав би представити свій план роботи в уряді, які реформи планує провести, що збирається міняти, як збирається виходити з кризи, після цього парламентарі мають задавати йому питання і чути відповіді на свої запитання. За кожного міністра мають голосувати окремо, тому що можливо не кожен кандидат підходить на посаду голови того чи іншого міністерства і є інші альтернативи. Взагалі початок роботи нової ВР не вселяє особливого оптимізму, схоже що старі традиції роботи нової влади продовжуються, Порох і Яценюк відкрито намагаються узурпувати всі гілки влади: виконавчу, законодавчу і судову, не прислухуючись до своїх менш чисельних колег з партії наприклад "Самопопіч", яку як на мене просто використовують для набору голосів і чисельності коаліції. Це ніяк не демократія, і тут я згоден з тим що після цього голосування говорили Тимчук, Лещенко, Найем, Гопко - це не демократія, це пусті розмови, демократії як не було так і не має в Україні. Питань зокрема багато, чому до цих пір на посадах залишаються Ярема і Гонтарева? Які обовязки у міністра інформації? Чому ГПУ не затримала і не покарала жодного винуватця розстрілів на майдані? Чому доллар обвалився в два рази, а відповідальність за це ніхто так і не несе? Чому такі високі тарифи на комунальні послуги? Чому так швидко дорожчають ціни на бензин при тому що ціна нафти стрімко падає? Чому під час "перемиря" кожен день гинуть наші хлопці на фронті?

Новий віце-прем'єр міністр України. Багато ж він зробив для доріг України

1932298_10203440003106808_22786608329991

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 03 Декабрь 2014 - 10:52

• 1

#7 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 883 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 04 Декабрь 2014 - 21:25

k3FsvcPT-08.jpg

• 0

#8 sv777

sv777

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 533 сообщений
  • Район:Белоцерковский

Отправлено 04 Декабрь 2014 - 21:40

9e69bef6205f549d031d.jpgi.gif

или хотя бы поменять им мышление и сознание.....

• 0

#9 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 883 сообщений
Отправлено 04 Декабрь 2014 - 22:05

• 1

#10 Leah N

Leah N

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 450 сообщений
  • Район:ДНС - Вокзальная

Отправлено 04 Декабрь 2014 - 22:19

тролль Богдан-Баян получил пищу  начал творческий процесс

Классный ролик :td: .. У Кутепова вообще талант делать такие ёмкие и "говорящие" зарисовки с натуры..  Да, пока трудно сказать, как эта рада себя проявит, состав там очень пестрый.. посмотрим по делам

• 0

#11 Клемали

Клемали

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 546 сообщений
Отправлено 05 Декабрь 2014 - 00:52

Я ніколи і нікому не дозволю ображати світлі ідеї Майдану. Бо це є основа нашої боротьби і тільки та сила, яку ціною власного життя дали нам наші герої, змушує нашу націю рухатись вперед.

Володимир Гройсман або буде нормальним головою ВР, або піде геть. Бо вимога кожного українця - це прозорість і чесніть у прийняті будь-яких рішень. Хочете керувати державою - керуйте, хочете брати відповідальність на себе - беріть, але ви будете робити це правильно, а не так, як собі хочете.

Я усі ці дні сидів дуже тихо і спокійно в залі засідань і спосерігав за усім, що там відбуваєтся. Я намагався списати все на брак досвіду спікера, на колосальні амбіції фракцій, на те, що систему не зламаєш за два дні, але сьогодні була остання крапля. Я не буду більше спокійно спостерігати за дерибаном і порушенням усіх можливих норм при прийнятті рішень.

Тим більше, я не буду терпіти, коли мені будуть кидати фрази: "Сядь на місце. Тут тобі не Майдан". Шановні депутати від БПП та інших фракцій, якби не Майдан, Ви б не сиділи у цьому залі і ніколи б не мали стільки влади, скільки Ви маєте її зараз.

Я прийшов сюди ламати систему і я це робитиму усіми можливими і доступними мені як депутату способами.

• 4

#12 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 984 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2014 - 00:55

*
Популярное сообщение!

• 5

#13 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 883 сообщений
Отправлено 05 Декабрь 2014 - 20:40

какие у вас мысли возникли о цели пребывания этих девушек в Раде?

Журналисты узнали, с кем связаны молодые депутатки в парламенте

http://news.bigmir.n...ki-v-parlamente

• 1

#14 АМИГО

АМИГО

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 855 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2014 - 21:04

http://news.bigmir.n...ki-v-parlamente

Тут точно не вся биография девиц)

• 0
... я не злопамятный. Я злой, но память у меня плохая - могу отомстить, забыть и ещё раз отомстить..

#15 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 578 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 05 Декабрь 2014 - 21:18

И правильно, что не вся. Остальное гуглится: кому картинки, кому видео. :)
  • 1

#16 Perforator

Perforator

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 129 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 05 Декабрь 2014 - 22:29

Кто то мне хочет сказать что поменялось в структуре власти??? Да не спорю народ стал более сознателен и требователен, НО властьимущим ложить как то... ведь они понимают что народ под страхом развала страны на майдан опять врядли пойдет... Яйценюк как истеричная баба чуть что сразу в отставку кричичт гвалт, Порох мразей и воров в ВР привел, сразу видно - готовые кнопкодавы. А в партийных списках, ну явно купленные места вон 23 летняя девочка - депутат... вместо кого то толкового какая то малолетка, потому что мама в 20ке ... И некоторые горе-патриоты меня хотят переубедить что майдан что то поменял кардинально.... Ярема, глава НАцбанка- профессионалы.... В общем СМИ делают картинку, народ ведется.... и вопрос наостанок как говориться где хоть один настоящий украинец на ключевой должности??? Почему нами правят "наши" люди.... и это уже не анекдот и не смешно..

• 3
I3-2120/12GB DDR3 1333 MHz/Asus P8H67/HIS Radeon R9 270X IceQX2 Turbo/Hitachi 500 Gb,Toshiba 500 Gb /HighPower by Sirtec 650 W/Lg W2242T/Win 7 Pro x64

#17 Gladius

Gladius

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 692 сообщений

Отправлено 05 Декабрь 2014 - 23:25

поставил плюс, в целом да..но есть одно но - майдан по задумке авторов (ИМХО) кардинально в том смысле, что Вы имеете и не должен был ниче менять, но как побочное действие - поменял, поменял в головах людей, во всяком случае части и не такой уж маленькой, пробудил что-то, что спало..поэтому есть волонтеры, добровольцы, активные и пассивные активисты и поэтому есть какая-то надежда... может иллюзия, может мне просто так хочется, но хочется верить что к чему-то лучшему рано или поздно выйдем

• 3

#18 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 984 сообщений

Отправлено 06 Декабрь 2014 - 15:11

• 3

#19 Perforator

Perforator

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 129 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 06 Декабрь 2014 - 20:15

Яценюка вынудили вести заседания Кабмина на русском языке :laf: :laf: :laf:

http://vesti-ukr.com...-russkom-jazyke

• 0
I3-2120/12GB DDR3 1333 MHz/Asus P8H67/HIS Radeon R9 270X IceQX2 Turbo/Hitachi 500 Gb,Toshiba 500 Gb /HighPower by Sirtec 650 W/Lg W2242T/Win 7 Pro x64

#20 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 984 сообщений

Отправлено 06 Декабрь 2014 - 20:29

Ох и проблемы...

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных