Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

День Незалежності України

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 97

#81 Леди-ХХХ

Леди-ХХХ

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 767 сообщений

Отправлено 24 Август 2018 - 17:50

можливо День міста буде з таким сценарієм.

Однак на мою думку, у період війни не треба веселитися. Відпочити на концерті - так. А щось голосніше - це вже аморально.

А  паради  такі помпезні доречно  в  той  час? коли фронку  треба  гроші?

• 1

#82 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 490 сообщений
  • Район:біла церква та харків
Отправлено 24 Август 2018 - 18:45

*
Популярное сообщение!

Так, доречно.

• 5
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#83 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 517 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 26 Август 2018 - 11:15

більш ніж доречно. Ви подумайте.

• 2

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#84 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 966 сообщений
Отправлено 26 Август 2018 - 13:39

*
Популярное сообщение!

Таке шось...
"Доречно?"
"Доречно!"

То розтлумачте людині високу мету військових парадів, не всім же достатньо лише "подумать" і всі відповіді знайшлись.
Наскільки розумію військові паради це як апогей якихось військових досягненнь? Державницьких перемог?

Чи тільки під час демонстрації зброї у українців з'являється непідробне відчуття патріотизму, гордості за державу і благоговіння?
Чи це "шоу" для сусідів?

Цікаві ваші думки "за" і "проти", а не оце "нада значить нада".
  • 7

#85 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 014 сообщений

Отправлено 26 Август 2018 - 14:55

*
Популярное сообщение!

Як на мене, то парад треба,якщо він викличе ось таку реакцію, хоч у одного з наших захистників...але я в певна,що така реакція не поодинока.

https://m.facebook.c...100015785567839
Друзі, пробачте мені не дуже хорошу якість відео.) В мене був такий мандраж , що важко було втримати телефон. Я дуже трималася, але все одно плакала. Плакала від почуття гордості за Україну, від вдячності, від щастя та суму за хлопців, які віддали своє життя за те, щоб Україна дійсно стала потужною державою в світі! Я на фронті з самого початку. І я дуже добре пам'ятаю як ми йшли воювати та з чим. І от зараз бачити всю цю красу, яку ми маємо за якихось 4 роки ПІД ЧАС ВІЙНИ... В мене перехоплює подих. Дякую країна! Всі ці 4 роки нашої пекельної спільної роботи не пройшли дурно! Ми переможемо!

Чи це "шоу" для сусідів?

І,навіть, якби то було "шоу для сусідів", то і воно також потрібно- не хай вони бачать, що в нас є чим відповісти , і нехай подумають,чи варто лізти. А може-нехай і забояться.

А ще,дуже сподобалась ось така думка:

Который год идут битвы по поводу нужности парада. Давно сделал вывод: бесит он тех, кому пофиг, чья армия в их стране — своя или чужая, у таких людей хата всегда с краю. На самом деле парад — это демонстрация духа воинов, слёзы гордости украинцев, дань памяти погибшим и предупреждение врагу, чьи пуканы пылают уже неделю. А ещё это торжественно, строго, мощно и просто красиво — в нашей жизни такие мотиваторы необходимы.

Сообщение отредактировал 0льга: 26 Август 2018 - 14:58

• 7

#86 Palat

Palat

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 007 сообщений
Отправлено 26 Август 2018 - 16:06

Як на мене, то парад треба,якщо він викличе ось таку реакцію, хоч у одного з наших захистників...але я в певна,що така реакція не поодинока. 

На мою думку ,то все показуха !

задайте собі питання - Чому тоді з такою супер армією, нашим воїнам потрібні ще волонтери?

• 0
На небесах только и говорят что о море: как оно бесконечно прекрасно, о закате, который они видели, о том как солнце, погружаясь в волны, стало алым как кровь и почувствовали, что море впитало энергию светила в себя и солнце было укрощено, и огонь уже догорал в глубине. А ты, что ты им скажешь, ведь ты ни разу не был на море!? Там наверху тебя окрестят лОхом!

#87 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 014 сообщений

Отправлено 26 Август 2018 - 16:33

На мою думку ,то все показуха !
задайте собі питання - Чому тоді з такою супер армією, нашим воїнам потрібні ще волонтери?

Ваша думка,як і моя, має право на існування. І,хоч висловивши її,я не збиралася вступати у будь які дискуссії,бо не так гарно володію словом,як більшість наших со-форумчан, але на Ваше питання дам відповідь.
Допомога? Чому потрібна? Та тому,що зайвою допомога не буває,тому що,армія наша,на шляху становлення та воскресіння з небуття,а воно миттєвим не може бути, тому і потрібна допомога. Допомога тих,хто вірить,хто підтримує, хто хоче і готовий допомогати як і чим може.
А інші... інші можуть тільки критикувати,адже це легше. Зразу поясню,що не маю нікого з форумчан на увазі, щоб не виникало зайвих питань та непорозумінь. Бо в дискусію вступати не бажаю і не буду. Просто висловила свою думку.
  • 4

#88 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 490 сообщений
Отправлено 26 Август 2018 - 16:50

*
Популярное сообщение!

Тому що через волонтерів - швидше. І простіше. 

І часто густо те, що "от прям зараз і негайно треба" - лежить на складі.

Просто умовному лейтенанту простіше кинути замовлення на волонтерів, ніж писати рапорт, отримувати візи, ставити потім це майно під свою відповідальність.

Скільки таких замовлень "лівих" ми перевозили - порахувати складно. 

Поки не налагодили контакт з вищим рівнем, почали через них пускати низові запити. Відсотків 90 замовлень одразу відпали, бо на складах все знайшлося.

Ну а навіщо парад - так, це показуха.

Але це не фальшива показуха як було з мокшанською "арматою" .

Тут реально видно зміни,  які відбулися. Не тільки матеріальним має бути ефект. Не менш важливим є ефект емоційний.

І проходження військових з країн-партнерів - теж дуже показовий момент.

Та що кому доводити?! Втомився вже прості речі пояснювати.

• 7

#89 Palat

Palat

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 007 сообщений
Отправлено 26 Август 2018 - 17:22

Це так для порівняння,парад в США

Може у США нема чим похвастатись,от і проводять такі скучні паради.......

• 0
На небесах только и говорят что о море: как оно бесконечно прекрасно, о закате, который они видели, о том как солнце, погружаясь в волны, стало алым как кровь и почувствовали, что море впитало энергию светила в себя и солнце было укрощено, и огонь уже догорал в глубине. А ты, что ты им скажешь, ведь ты ни разу не был на море!? Там наверху тебя окрестят лОхом!

#90 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 490 сообщений
Отправлено 26 Август 2018 - 18:23

Тому що у них немає пришибленого дебільного сусіда, що загарбав кусень території.

І внутрішніх дебілів типу фанатів жопоблоку, ТиМошонки, рабіновічів та решти прихильників залупенфюрера.

І ще багато всіляких "тому що" .

• 4

#91 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 517 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 26 Август 2018 - 19:26

Раніше - так, паради були показухою. Сьогодні - ні. Нам є що показати і головне ким пишатися.

Збройні сили це фундамент розвитку держави. Сьогодні ми маємо показувати як ворогу, так і союзникам, що у нас є сильна армія. Лізти на нашу землю не варто і при цьому хай кожен, насамперед інвестори, будуть впевнені, що у нас є гарна гарантія безпеки. 

Окремо можна знагадти і участь у параді іноземних підрозділів. Це є підтримкою.

Цей парад надзвичайно доречний.

Це так для порівняння,парад в США

Може у США нема чим похвастатись,от і проводять такі скучні паради.......

зовсім недоречне порівняння) США - морська держава, піші паради не варті уваги. Міць ЗС США базується на їх флоті та авіації.

А ось Франція являється насамперед континентальною державою, там гарні піші паради постійно святкують. Це теж показуха?)))

Тут реально видно зміни,  які відбулися. Не тільки матеріальним має бути ефект. Не менш важливим є ефект емоційний.

І проходження військових з країн-партнерів - теж дуже показовий момент.

Та що кому доводити?! Втомився вже прості речі пояснювати.

Був присутній на параді 24 серпня. Звернув увагу на дітей, з яким  задоволенням, цікавістю  і напевно із захопленням вони дивились на наших військових і техніку. 

• 3

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#92 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 213 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 26 Август 2018 - 19:34

Парады должны показывать достижения. Даешь парад тортиков Рошен, "рюкзаков Авакова", Нотердамского угля, наконец антивоенных минометов Молот. Понимаю, что элитную недвижимость на парад не выведешь, но автопарк то какой-никакой у новоиспеченных лидеров рейтинга Форбс то есть! Не все же своими бентлями да мазератями смертных на переходах давить, могли бы и покрасоваться, все же достижение народное, по крайней мере за народные деньги нажитое.

Грустно это все.

• 1

#93 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 083 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 26 Август 2018 - 20:18

*
Популярное сообщение!

Palat, в США 4th of July святкується більш масштабно, ніж ти собі уявляєш. Нам до тієї помпезності далеко. Так, їм є чим пишатися. А нам - ні? Чи все, холєра, зрада безпробудна, патамушо зомбоящик так віщає?

І щодо питомої ваги волонтерської допомоги в загальних потребах армії аналогічно. Думаю, що військові США в % відношенні від своїх волонтерів (там теж такі є, раптом хтось не в курсі, тільки це зветься інакше) отримують в структурі потреб значно менше, ніж українські від наших. І це цілком природньо, зважаючи, як нашу армію дерибанили спочатку безконтрольно всі, кому не лінь, за Кузьмука і Гриценка вже пилялося системно, ну, а за Яйкинєуча расціянци довели до коматозного стану зразка весни 2014. Ти справді думаєш, що за 4 роки можливо повністю відмовитися від допомоги громадського сектору?

Це все, звісно, офтоп, але в розрізі теми теж все зводиться до протистояння "зробили" = "а краще було б".
І на це хочеться відповісти мемом "А тЬІ добейся". Дуже доречний мем.

Сообщение отредактировал kissel: 26 Август 2018 - 20:21

• 7

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#94 Palat

Palat

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 007 сообщений
Отправлено 26 Август 2018 - 20:29

Ти справді думаєш, що за 4 роки можливо повністю відмовитися від допомоги громадського сектору?

Я десь про це писав,що гадаю,чи я десь писав про зраду? Костик може тобі щось примарилось?

По перше де пруфи про волонтерство в штатах?

По друге моя думка в тому і полягає,що поки не підняли армію до належного рівня,і не викоренили з неї корупцію немає чого проводити  військові паради з технікою!

Сообщение отредактировал Palat: 26 Август 2018 - 20:33

• -2

#95 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 083 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 26 Август 2018 - 20:47

*
Популярное сообщение!

По перше де пруфи про волонтерство в штатах?

http://www.navy.mil/...?story_id=81401

Мій дуже близький друг (присутній на фото) є активним учасником Santa Barbara Navy League, саме завдяки їх активній підтримці (за пожертви від громадян, як правило, на кораблях облаштовують побут моряків - постільна білизна, посуд, мікрохвилівки, телевізори тощо) описана в статті подія і, власне, відбулася.
Цей мій друг був в числі перших цивільних в США, яким випала честь потрапити на авіаносець на літаку. "Волонтерить" давно і активно. 

А по твоє друге - податки платиш в повній мірі, чи "як всі"?

Я десь про це писав,що гадаю,чи я десь писав про зраду?

Та вас скигликів навіть із сусідньої теми  чутно )

Чому тоді з такою супер армією, нашим воїнам потрібні ще волонтери

Сообщение отредактировал Эми: 27 Август 2018 - 10:01

• 6

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#96 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 362 сообщений
  • Район:-

Отправлено 27 Август 2018 - 15:59

Ну конечно, только вот на парад, бюджет 700 млн гривень. 

Когда вот так сообщают, то люди думают что "700 млн на парад" - это вот деньги на ветер, выбросили и все.

Да, топливо, звук, прочее - это невозвратные затраты. Но большая часть этих - это то, чем армия будет пользоваться еще годы вперед.

Например, церемониальные сабли для почетного караула, который встречает иностранные делегации. До этого были советские, со спиленным гербом СССР на рукояти... гребанный стыд. Теперь реплики казацких сабель. Понты в период войны? Не знаю, международный этикет - он такой. Министры в рубищах "бо у нас війна" не факт что будут поняты адекватно. А золотую середину надо поискать.

• 1

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#97 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 825 сообщений
Отправлено 27 Август 2018 - 16:30

Когда вот так сообщают, то люди думают что "700 млн на парад" - это вот деньги на ветер, выбросили и все.

Може не уважний чи безтолковий.... Десь є пруфи про 700 млн?

• 0

#98 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 867 сообщений
Отправлено 27 Август 2018 - 16:46

Нет.   Один какой то блогер так предположил). 

• 0

Suum cuique-каждому своё.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных