Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

День Незалежності України

Сообщений в теме: 67

#41 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 525 сообщений
Отправлено 20 Август 2016 - 21:03

Головне з 00:30

Сообщение отредактировал Demas: 20 Август 2016 - 21:05

• 4

#42 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 525 сообщений
Отправлено 21 Август 2016 - 10:57

Губернатор Миннесоты (США) Марк Дейтон объявил об официальном праздновании Дня Независимости Украины в штате, сообщает украинская служба Voice of America.В документе отмечается, что в Миннесоте около 30 тысяч украинских американцев сделали необычайный вклад для достижения успеха в образовательной, научной и экономической областях. Документ, подписан 8 августа этого года.

https://inforesist.o...mosti-ukrainyi/

• 0

#43 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 823 сообщений
  • Район:-

Отправлено 22 Август 2016 - 22:11

• 1

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#44 DII

DII

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 241 сообщений
Отправлено 23 Август 2016 - 06:38

• 2

#45 Leah N

Leah N

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 450 сообщений
  • Район:ДНС - Вокзальная

Отправлено 24 Август 2016 - 06:49

• 2

#46 online Клемали

Клемали

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 008 сообщений
Отправлено 24 Август 2016 - 08:06

Як вітали незалежність - фото 1991 року

http://www.bbc.com/u...e_photo_new_she

• 2

#47 Andrusenko

Andrusenko

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 129 сообщений
  • Район:derevyashka
Отправлено 24 Август 2016 - 12:09

З Днем Незалежності. Жаль тільки що за 25 років -  у людей в цій країні совісті і розуму не додалось. І на 25 рік ми живемо як найбідніші Африканські країни. Тобто всі ці роки нам брешуть і обкрадають, - а всі і далі вірять і вибирають. В принципі влада в країні відзеркалення суспільства - отих продажних що за 100 грн продали свій голос. Або тих пофігістів з молоді що не йдуть на вибори а потім ниють, або тих у кого моя хата з краю - накрав собі на заводі і більше нічого не знаю. Коротше не тільки влада винна, а ще й ті що вибирають і менталітет в українців.... Все ж влада це вихідці з народу як не крути. Зате освіта он яка! Що нема коли дитині в гору глянути. А от би предмет "не кради у  людей" ввели. Може був би толк через років 20-ть. Або предмет "не будь лохом" не вір рекламі по телевізору. Жаль що революції роблять патріоти а користуються негідники. Я розчарований в своїй країні. Я не пишаюсь нею. Землю люблю, я тут родився. Але розумію що менталітет в населення далекий від ідеалу. Лиш ліцемірні пафосні промови чути від усіх. А толку 0. А на оліпіаді як наші виступили? Нас обігнали країни-карлики. А на євро 2016 як збірна виступила? Слава Україні? Яка слава? Чим пишатись? Може треба дивитись правді в очі?

Переломний момент трапився тоді коли загинув дійсно патріот - Чорновіл. Якби він тоді став президентом. А не Кравчук, Кучма, ну і пішло-поїхало. В нас був потенціал, ми були ядерною державою, з родючими грунтами, великою країною в центрі європи. Польша мала б відставати від нас і рівнятись. А на ділі? Наші їдуть туди працювати там де брезгує поляк. Бо тут зарплати 2000 грн.  Це ми сама позорна країна. В кацапів менталітет ще гірше, в нас хоч культура якась в деяких людей є, а не лиш водка й матюки (хоч і в нась цього предостатньо), але в них принаймі , нафта, газ, алмази. Вони тому на плаву. А в нас що? Кредит не дасть МВФ і долар буде 30 чи 40 грн?  Але головне ж що купа іномарок по 100000 баксів.) Прямо країна справедливості)

Вибачте за емоції. Накипіло, коли зайшов в групу "Україна LIVE" а там привід для гордості  - відфотошоплені пейзажі України. Яку з такими темпами скоро заселять китайці, бо тут не буде кому жити, адже деяким з моїх знайомих не вистачить зарплатні на памперси+комуналка.

P/S Раніше дійсно був патріотом, зараз просто нейтрально відношусь до всього.

Сообщение отредактировал Andrusenko: 24 Август 2016 - 12:17

• 4

#48 ROY

ROY

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 431 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 24 Август 2016 - 12:37

Ну якщо все так печально,як ви описали-залишається єдиний варіант,кріпкий мотузок,технічний вузол...і на грушу, на кріпку гілляку..Шовковиця також як варіант..
  • -3

#49 ROY

ROY

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 431 сообщений

Отправлено 24 Август 2016 - 13:05

Мінус-це зовсім не відібраний рік життя.Мінус так мінус.Трішки подивіться на життя з оптимістичної точки зору...І все буде добре..Зовсім не мав намірів в повідомленні чимось зачепити вас...
  • 0

#50 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 823 сообщений
  • Район:-

Отправлено 24 Август 2016 - 13:07

Накипіло, коли зайшов в групу "Україна LIVE" 

Ти побільше вишиватні группи читай, то ще більше розчаруєшся в країні.

• 1

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#51 Leah N

Leah N

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 450 сообщений

Отправлено 24 Август 2016 - 13:19

Поздоровлення від людей, які не просто чекають "покращання", а реально намагаються щось робити..   звиняйте, що на російській, так в оригіналі (хоча в такий день хотілося б українською)

С Днем Независимости, Украина! Поздравления от тех, кто внес реальный вклад в развитие страны

Люди, чьи руки, талант, знания, харизма, энтузиазм и патриотизм ежедневно делают Украину лучше, значимее и независимее, поздравили соотечественников с четвертьвековым юбилеем

І Марш Незалежності..   

• 2

#52 Andrusenko

Andrusenko

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 129 сообщений
Отправлено 24 Август 2016 - 13:26

Ну якщо все так печально,як ви описали-залишається єдиний варіант,кріпкий мотузок,технічний вузол...і на грушу, на кріпку гілляку..Шовковиця також як варіант..

Щось ти наплутав. Це не сентименти, а моя думка з цього приводу. Ти думаєш я сильно переживаю? Це лиш думка без прикрас і гірка правда.  А вішатись йдіть  но самі, раз є варіанти як краще це зробити - то видно задумувались вже) 

Сообщение отредактировал Andrusenko: 24 Август 2016 - 19:03

• 0

#53 Leah N

Leah N

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 450 сообщений

Отправлено 24 Август 2016 - 13:55

Гарний текст Портнікова..  КРАЇНА І ДОЛЯ

........І коли ти жив в цьому майже релігійному угарі повстання, ти не міг не питати себе: а що буде, коли диво завершиться? Коли люди розійдуться з Майдану і зрозуміють, що їм потрібно буде не просто змінити державу. Їм доведеться її оживити, тому що поки вони збиралися з силами - вона загинула.

Реанімація збіглася з війною. Поки в одній палаті робили штучне дихання, в іншій - вбивали, калічили і гвалтували. Я не можу сказати, що це вперше в історії - коли одночасно пологовий будинок і крематорій. Після успішних повстань так було завжди. Але ніколи - в нашому житті. Тому так важко до цього звикнути. Тому таким важким стало це життя після дива.

І, звичайно, знову роздолля для імітаторів. І провокаторів. І колабораціоністи звично чекають своєї години, щоб в потрібний момент повести нас на схід. Але все це вже марно.

Тому що за останні роки ця країна для багатьох з нас перестала бути суповою мискою. А стала долею. Так, все ще не вистачає відповідальності - не тільки у ставленні до країни, але і у ставленні до власної долі. Так, все ще не вистачає реалістичної оцінки дійсності. Так, все ще присутнє бажання створити собі кумира з будь-якого нікчеми, що потрапив  під руку або був побачений на екрані.

Але, з іншого боку - а чого бажати від людей, які ніколи не будували власної держави, а коли отримали шанс її побудувати - втратили даремно два з гаком десятиліття. Тепер мої співвітчизники будуть дорослішати із країною, яку вони встигли втратити, знайти, захистити і полюбити.

Це буде важке дорослішання - з людськими жертвами, економічними проблемами, еміграціями і поверненнями, розчаруваннями і надіями. З 25 років нашої державності велика частина часу була витрачена практично даремно. І тепер найважливіше - це зробити так, щоб не були витрачені даремно наступні 25 років.

Тоді 50-річчя незалежності ми зможемо зустріти в країні, яка знайшла себе і стала цінністю для своїх громадян. Яку вже ніколи не доведеться реанімувати. В якій вже не добитися успіху корупціонерам, пристосованцям, імітаторам і провокаторам.

Тому що модель успіху буде іншою - важка і чесна робота, якою нам усім доведеться займатися все найближчі десятиліття. Робота для України. І для кожного з українців.

І так, на хвилинку, щоб всі, хто "розчарувався", не забували, якою ціною нам дається наша Незалежність ..

Два Героя України підтримують свого колегу. Зворушливо. І Забродський, командуючий ВДВ красава. Нам є ким пишатись.

14088495_1182999585053574_35484390219071

Сообщение отредактировал Leah N: 24 Август 2016 - 13:55

• 0

#54 Leah N

Leah N

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 450 сообщений

Отправлено 24 Август 2016 - 14:23

Ай, яке гарне фото.. 

Cqn0a2NW8AAsT4P.jpg

Сообщение отредактировал Leah N: 24 Август 2016 - 14:25

• 0

#55 ROY

ROY

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 431 сообщений

Отправлено 24 Август 2016 - 15:03

Щось ти наплутав. Це не сентементи, а моя думка з цього приводу. Ти думаєш я сильно переживаю? Це лиш думка без прикрас і гірка правда.  А вішатись йдіть  но самі, раз є варіанти як краще це зробити - то видно задумувались вже)

Думка думкою,а життя дано лише один раз,і бажано бути оптимістом..
  • 0

#56 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 525 сообщений
Отправлено 24 Август 2016 - 15:38

... Раніше дійсно був патріотом...

22 рядки тексту доводять, що ні. 22 рядки тексту кажуть: "Хотів жити в благополучній заможній країні. Хотів, щоб навколо всі були хороші. Хотів дорогий автомобіль..." Це з патріотизмом не пов'язано.

І згаданий Чорновіл за такою логікою сказав би : "Ненавиджу совок, все захопили москалі, кругом кдб, Україна окупована... Колись я був патріотом, а тепер ну його нафіг." А Сенцов мав би сказати: "Україна мене навіть не може визволити. Колись я був патріотом, а тепер..." ???

Бо при всьому цьому ще багато людей, справжніх патріотів, все одно продовжують свою діяльність для країни.

А Сенцов сказав так у своєму привітанні до Дня Незалежності:

Не треба нас витягувати за будь-яку ціну ‒ перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога ‒ так. Знайте, що ми – не слабке ваше місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться.

http://www.radiosvob...a/27938617.html

• 0

#57 Pоман

Pоман

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 147 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 24 Август 2016 - 16:20

• 2

Слава Украине!

Героям слава!

#58 Andrusenko

Andrusenko

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 129 сообщений
Отправлено 24 Август 2016 - 19:01

22 рядки тексту доводять, що ні. 22 рядки тексту кажуть: "Хотів жити в благополучній заможній країні. Хотів, щоб навколо всі були хороші. Хотів дорогий автомобіль..." Це з патріотизмом не пов'язано.

І згаданий Чорновіл за такою логікою сказав би : "Ненавиджу совок, все захопили москалі, кругом кдб, Україна окупована... Колись я був патріотом, а тепер ну його нафіг." А Сенцов мав би сказати: "Україна мене навіть не може визволити. Колись я був патріотом, а тепер..." ???

Бо при всьому цьому ще багато людей, справжніх патріотів, все одно продовжують свою діяльність для країни.

А Сенцов сказав так у своєму привітанні до Дня Незалежності:

За такою логікою - ваше уявлення про патріотизм межує з мазохізмом та самопожертвою. Типу погано бажати благополуччя країни та співгромадян, краще "борітеся та поборете" Це стереотипи протистояння щирого патріота? Що шукає з ким би поборотись, а насправді чекає доки хазяїн вкаже з ким.  А що як в нас все було б без боротьби, якщо б було б більше людей таких що робили свою роботу по совісті а не крутили корупційні схеми? Вы допускаєте таку можливість? Просто люди в нас такі. І нічого з цим не зробиш. Кумівство, жага до наживи, і тд. І це буде до тих пір доки не піде ця стара генерація. А що "наросте замість неї" - час покаже. Можливо вистачило б і одного самовідверженого лідера, що поламав би всі ці схеми. Що встерся б в довіру "капіталу" а потім поламав ці схеми. А таких наразі немає на горизонті.  

• 1

#59 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 525 сообщений
Отправлено 24 Август 2016 - 20:18

Погано свої бажання матеріального достатку для себе, які змінюються залежно від зовнішніх умов, називати патріотизмом. Патріотизм не залежить від якогось чиновника-крадія чи сусіда-дурня, патріотизм - це внутрішня властивість особистості. Ця властивість не змінюється і не зникає. Це в першу чергу я хотів сказати.

Друге: Патріотизм - це не повага чи любов до уряду, парламенту, влади, чиновників, політиків і т.п. Це повага і любов до своєї країни, і завжди критичне ставлення до чиновників і політиків.

Третє: Патріотизм аж ніяк не виключає бажання своїм співвітчизникам матеріального достатку. Навпаки патріотизм - це бажання захищати свій народ в тому числі і від корупції і несправедливості всередині країни.

Четверте: Одного лідера??? Ця тема вже настільки обсмоктана в середовищі патріотичного інтернет-чтива, що знову і повертатись не варто.

П'яте: країн де 100% людей роблять все по совісті в світі не існує, корупція є скрізь, ця боротьба вічна.

Шосте: я вважаю, що патріотизм - це не обов'язково боротьба зі зброєю в руках чи волонтерська самопожертва. Це просто - самоповага. Це - не смітити, не матюкатись, добре працювати, добре виховувати дітей, не давати хабарів, добре вчитись і усвідомлювати свою частку відповідальності за країну, і ...довгий список.

Марш Нескорених. Більш неофіційна, душевна, народна частина параду до Дня Незалежності для всіх, хто бореться за Україну не лише в Армії: бійці АТО, їх родини, волонтери та просто патріоти України

Сообщение отредактировал Demas: 24 Август 2016 - 20:29

• 0

#60 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 377 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 24 Август 2016 - 20:28

14088397_678167895670184_247977363437490

"С ПРАЗНЕКОМ!" А.Ступін, 7 років