Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

- - - - -

Таисия Повалий и Ани Лорак поедут давать концерты в оккупированный Крым

Сообщений в теме: 353

#341 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 246 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 13:57

З 32-ї хвилини, можна почути слова Скрипки, про мову, та гетто. Не знаю, хто там що, недочув, недописав, але слова Скрипки, мені, також не подобаються...

http://radioskovorod...-ukrainsku-movu

"Є дві причини, чому ми не хочемо вчити українську мову. Одна – низький IQ, дебіли. Люди з низьким IQ – це дебіли. Якщо вони дебіли, хай пройдуть комісію, що в них низький IQ, тоді ми звільнимо їх від цього "складного" обов’язку вивчити державну мову. Вони просто нездібні – тоді зробити гетто, і ми будемо допомагати їм як волонтери. Ми допомагаємо Даунам, ми допомагаємо сиротам, і будемо допомагати цим дебілам і співати їм "Володимирський централ".

• 0

#342 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 147 сообщений
  • Район:-

Отправлено 21 Апрель 2017 - 14:11

З 32-ї хвилини, можна почути слова Скрипки, про мову, та гетто. Не знаю, хто там що, недочув, недописав, але слова Скрипки, мені, також не подобаються...

Вони просто нездібні – тоді зробити гетто

Я писав не про те що подобається чи ні, а про перекручування в ЗМІ (переважно російских):

В МИД России прокомментировали/../ "мы строим гетто для дебилов, которые не говорят на украинском!" - написала Захарова.

А Скрипка швидко зрозумів що ляпнув не те, бо спочатку відмазувався від слів про "гетто", потім виплив оцей аудіозапис.

Сообщение отредактировал Вовка: 21 Апрель 2017 - 14:12

• 0

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#343 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 162 сообщений
Отправлено 21 Апрель 2017 - 14:12

Скрипка пояснив свої слова про українську мову, дебілів і гетто, які викликали резонанс у суспільстві

...Я справді вважаю, що громадяни України (як і будь якої країни) повинні знати мову рідної держави. Підтримую збільшення українського контенту в усіх сферах суспільного життя. Це – європейська практика. Приміром, у Франції закон вимагає і від громадян та емігрантів знання французької, у Польщі – польської, у Чехії – чеської. Я особисто пройшов шлях емігранта, у Парижі без знання французької, а лише із російською та англійською, не міг отримати соціального спілкування. Тим паче, не мав змоги працювати, грати музику, навіть сплачувати податки. Але французька держава іде назустріч людям, які готові інтегруватися у французьке суспільство. Пропонуючи безкоштовні освітні курси французької. Я скористався ними, вивчив мову і адаптувався у французьке суспільство. Мене обурює, коли Україну змушують любити "руській мір" більше, аніж український. Тим паче, коли використовують мої слова для маніпуляцій і спроб формувати в Україні штучну реальність. Тож моє висловлювання, з якого жонглери словами і змістові "патологоанатоми" висмикнули і препарували слово "гетто", досить однозначне.
Насправді, саме росіяни створили привілейовані умови для розвитку своєї мови. Адже законодавство РФ вимагає від усіх, хто претендує на життя, роботу чи навчання у цій країні надати сертифікат про володіння російською, знання історії Росії та основ законодавства. У РФ навіть від щойно прибулих іноземців вимагають занурення у мовний простір країни. І водночас – заперечують утвердження українства в Україні. Вважаю, що наша держава має надати українцям більше можливостей опанувати рідну мову. Але, якщо частина громадян не здатні її вивчити, то вони самі себе прирікають на асоціальну перспективу…
Я пропоную допомагати російськомовним українцям, надаючи їм освітню підтримку. У той час, коли законодавство сусідньої держави навіть не дає можливості перетнути російський кордон без сертифікату про знання російської.

Відтак, моя дещо іронічна пропозиція, висловлена у довільному спілкуванні зі студентами, і сформульована конспірологами-технологами як "гетто", - значно гуманніша, аніж російська дійсність.

Сообщение отредактировал Ах!: 21 Апрель 2017 - 14:13

• 2

#344 ПЕТРОВИЧъ

ПЕТРОВИЧъ

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 371 сообщений
  • Район:В мониторе
Отправлено 21 Апрель 2017 - 15:48

приятно

• 0

Изображение

#345 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 246 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 15:52

У деяких селах, які ближче до Польщі, люди розмовляють польською, або такою українською, що більше схожа на польську, їх вважати дебілами?  Днепр, Харків, Луганськ, ті області завжди розмовляли більше російською, то всі ті області зразу відгородити можна.  Коли доводилось спілкуватись з похилими переселенцями з Чорнобильської зони, то вони,  розмовляли якоюсь, схожою до білоруської, їх також можна , ще раз переселити, тільки цього разу у гетто.

Краще б він співав...

• 3

#346 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 147 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 15:55

Тобто навіть після декількох пояснень ви не зрозуміли, що 

завжди розмовляли більше російською, 

і

знати мову рідної держави. 

- це різні речі?

Мдяааа....

• 0

#347 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 246 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 16:17

Тобто навіть після декількох пояснень ви не зрозуміли, що 

і

- це різні речі?

Мдяааа....

Ні... не зрозуміла. У мене, знання ураїнської, може на трієчку, так що, мабуть мене у гетто, та й маму свою зберу туди ж, бо в неї, що знання, що розмова, на рівні- одне слово українською і дві російською.

• -1

#348 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 147 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 17:16

Оо, ну тут проблема не у знаннях мов..
  • 0

#349 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 159 сообщений
  • Район:all
Отправлено 21 Апрель 2017 - 17:17

Ні... не зрозуміла. У мене, знання ураїнської, може на трієчку, так що, мабуть мене у гетто, та й маму свою зберу туди ж, бо в неї, що знання, що розмова, на рівні- одне слово українською і дві російською.

У Вас несколько вариантов.

1 Учить. И вызвать тут к себе уважение.

2 Не учить. Ну и фиг с Вами.

Если челюсть нормальная, то все со временем получится. 

Сообщение отредактировал BIT: 21 Апрель 2017 - 17:20

• 2
"On the Internet nobody knows you are a Frog"

#350 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 246 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 17:31

У Вас несколько вариантов.

1 Учить. И вызвать тут к себе уважение.

2 Не учить. Ну и фиг с Вами.

Дякую, але для тих, хто мене поважає, не стоїть на  заваді, моє знання, чи не знання  мови, а хто ні, то,навряд чи, цьому можна зарадити.

• 3

#351 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 159 сообщений
  • Район:all
Отправлено 21 Апрель 2017 - 18:58

Вы не одноки.

Многие жители Нью Йорка поколениями живут в своих языковых гетто.

Но никто из них никак не может без знания местного наречия быть полноценным членом большого общества.

Это нормально. 

Просто у нас законы не соблюдаются и всякие Аваковы  (ничего личного) могут быть госслужащими.

Надеюсь это решится. И вот тогда будет смысл в изучении.

• 0
"On the Internet nobody knows you are a Frog"

#352 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 147 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 19:09

Дякую, але для тих, хто мене поважає, не стоїть на  заваді, моє знання, чи не знання  мови, а хто ні, то,навряд чи, цьому можна зарадити.

Тобто вам ніщо не заважає вивчити мову?

• 0

#353 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 272 сообщений
Отправлено Сегодня, 10:28

Лоліту зняли з поїзда. Відео, аж сльози навертаються...

"Я в Конотопе, меня сняли с поезда, я не могу навестить своего ребенка, который заболел, потому что мне запрещен въезд в Украину..." https://inforesist.o...azad-v-rossiyu/

Шо це у неї за больний рєбьонок в Україні з'явився? І чого він окремо від мами в бандерівській країні?

О, знайшов.

..."була ученицею в Києві з бабусею і дідусем поки в 2015 році Лоліта не забрала їх в Москву...", - видав Гугл.

Сообщение отредактировал Demas: Сегодня, 10:37

• 1

#354 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 37 147 сообщений

Отправлено Сегодня, 14:59

Еще немного о Скрипке:

http://tverezo.info/post/12942

"Журналисты Украинской Правды не просто вырезали 70% сказанного, что априори искажает текст, они еще и вставили кусок от себя."

Это его интервью произошло еще 4 месяца назад и тихонько лежало до нужного часа.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных