Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Допомога нашим військовим (організатор Sonrisa)

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 955

#41 Sash_OK

Sash_OK

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 236 сообщений
  • Район:поселок

Отправлено 23 Июнь 2014 - 15:59

відправив і я на картку!

• 1

AMD FX 8320 X8 3.5GHz I noctua nh-d14 I SABERTOOTH990FX I 16Gb DDR3 1866 Corsair vengeance I MSI R9 290 4gb OC I SSD 850 pro 256Gb win 10 pro x64 Iseagate 1000Gb+WD 2000Gb Greenasus xonar d2x + logitech z906 I CoolerMaster cosmos 1000

#42 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2014 - 16:11

відправив і я на картку!

дякую!

усім величезна привеличезна подяка!!!

+150 грн. готівкою!

збір коштів продовжується

Номер карти ПриватБанку

4149 4978 0586 9312 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна (або Кісельова, сьогодні так одній жіночці видало)

• 0

Нахожусь в прекрасном возрасте: хочу, могу и знаю, как!  :yes:

#43 wise

wise

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 157 сообщений
  • Район:Леваневский
Отправлено 23 Июнь 2014 - 16:25

Трiшки i я перевiв на карту! Хай хлопцi тримаються!

• 1

#44 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2014 - 22:20

Новини про військових з Березані.

19 червня на сесії було вирішено виділити 200 тис. грн. матеральної допомоги 31 військовому, які були призвані з Білої Церкви. Виявилось, що саме з БЦ 28 військових, 3 - з району. Район відшили. Ок. Потім, як виявилось, 2 військових "списали" за станом здоров"я. Так мені пояснили. 6 військових не змогли написати і передати заяви на отримання допомоги. Пардон мій френч, але я фігею без баяна. Є гроші, це не можна організувати, щоб всі люди заяви написали???

Короче, 20 військовим була виділена матеріальна допомога у розмірі 5 тис. грн. Сподіваюсь, що вони встигнуть купити все необхідне.

Ітого, було виділено 100 тис. грн із 200-хсот.... Але раз їх виділили... то можна витратити і на інших військових. Треба написати пану Савчуку лист з такою пропозицією.

І ще. Л.Б. Дригало було передано 6 коробок з ліками. На фото 5, шоста не влізла в багажник)) Сподіваюсь, що ці ліки не знадобляться. Нехай усі наші хлопці будуть живими та здоровими!

7J71tGW159U.jpgj0CPHoWeydY.jpg

• 0

#45 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2014 - 00:58

Новини про підготовку до відправлення передачі 72 бригаді.

Є гарні новини і погані.

Почну з поганих.

Коли катались по селам і грузили все, то довелося попросити ще одного знайомого допомогти з машиною, бензин за наш рахунок. Як грузились, люди передавали всяку всячину, в тому числі і десяток карток поповнення рахунку. Каже, о, якраз собі телефони поповнимо. Хлопці на нього очима по 5 копійок подивились, то тіпа пошутіл. Ну ладно, проїхали. А це сьогодні цей помощнік заявляє, що він все порахував і він накатав аж 400 км, тоді як всі інші по 300.Більш того, ще і амортизація 200 грн.! Короче, зі скандалом хлопці віддали йому 800 грн. І щоб тільки його не бачить більше.

Будемо брати ще одну машину завтра, щоб все відвезти. Будуть витрати на бензин, полюбому.

А тепер гарні новини ))

один холодильник пообіцяла подарувати Л.Б. Дригало. Ще сьогодні один чоловік телефонував, теж як все буде ок один дасть. НА решту буде знову накуплено всякої потрібної щоденної всячини.

Сьогодні от думала.. що краще: купити на ці гроші 2 броніка чи півтисячі людей шльопанців та шкарпеток…? от і те і те важливе… Але "друге" у нас получається краще, тож першим нехай краще Фенікс займається...  Раз на тиждень 50-100 грн перераховую їм.

Ну про те, що «поділились» з ракетно-зенітним полком вже писала. Можете ще і відео глянуть. І пару відео з району.

По грошам.

Готівка 1635 грн!

На банківському рахунку  1676 грн!

-YhyNnyLTAk.jpg

Завтра до обіду ще кожен, хто має можливість, може перерахувати гроші на карту Приватбанка

4149 4978 0586 9312 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна (або Кісельова)

Або передати мені особисто в руки. Телефонуйте 095 743 28 37 або 0978816014 Ірина, домовимось, працюю в центрі біля БРУМу.

Ми всі молодці!

• 0

#46 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2014 - 09:19

на всяк випадок апну тему :)

• 0

#47 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2014 - 22:55

нагрузили купу всього, але з вашого дозволу звіт завтра.

тільки нещодавно додому прийшла, та і настрою зовсім нема... двоє наших військових з 72 бригади, саме тим, кому передачу і веземо, загинули...

піду спати

• 0

#48 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2014 - 20:55

остаточний звіт довгенько робити, треба фотки передивитись, квитанцію зафоткати і т.д. то поки гляньте відео.

В цілому провіанту назбирали.. близько 40 тон. 20 поїхало на передову, близько 10 тон передали ракетно зенітному полку, ще і з бійцями батальйону "Азов" поділились!

Серед активістів ВО Майдан багато тих, хто не тільки їздив на недільні віча на Майдан, а були в складі сотень самооборони. Зокрема деякі з них зараз в складі батальйону Азов.

А ще наші хлопці є і в батальйоні "Донбас". А ще .. скільки ми всього не знаємо... де білоцерківці є))

П.С. і ще залишилось провізії, швидше за все на 5 майданчик передамо.

• 1

#49 PraKillagram

PraKillagram

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 347 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2014 - 21:32

Не опускайте руки,працюйте! Вони Вас,завжди, чекають,волонтерів....а ми Вас підтримуемо,чим можемо...хлопці будуть боротися за Україну тільки тоді,коли їх Україна підтримае....од і я вирішив допомогти,і не одноразово....сьогодні на картку ппереслав...і надалі збираюсь допомагати чим зможу...незнаю чому,але я довірився цій людині) і закликаю всих довіритися)....П.С не для піару,як кажуть,особисто ми не знайомі)
  • 1

#50 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 879 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 25 Июнь 2014 - 22:16

Vladimir Stepanets - 72 бригада

Человек который занимается помощью нашей бригаде в Крыльях Феникса, возможно пригодится

• 1

#51 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2014 - 23:13

*
Популярное сообщение!

Не опускайте руки,працюйте! Вони Вас,завжди, чекають,волонтерів....а ми Вас підтримуемо,чим можемо...хлопці будуть боротися за Україну тільки тоді,коли їх Україна підтримае....од і я вирішив допомогти,і не одноразово....сьогодні на картку ппереслав...і надалі збираюсь допомагати чим зможу...незнаю чому,але я довірився цій людині) і закликаю всих довіритися)....П.С не для піару,як кажуть,особисто ми не знайомі)

все вірно, які б не були проблеми в керівництві, серед генералів і т.д., важливо, щоб наші військові відчували, що їх підтримуємо ми, народ, адже вони не генералів чи Порошенка захищають, а нас, нашу Батьківщину. Вони воюють там, ми воюємо тут. Кожен повинен робити те, що він може.

Дякую на доброму слові і за довіру :)

А тепер звіт.

Про провіант писала, близько 20 тон. Таки запакували все в одну величезну фуру. Дуже вразив один мішок з картоплею.. бо серед картоплин була каска)) а в касці – записка! «Привіт від Ганьки кулеметниці!» Наш народ непереможний))

md5aDXq-KVE.jpgwQfwpP1LZVs.jpg

Цілий причеп продуктів, всякої всячини і 3 тис. грн.! назбирали прихожани церкви Київського Патріархату. Обов»язково знайдіть 5 хв і перегляньте це відео. Сюди ж і поклала 2 пакунка з речами, що мені було передано, сподіваюсь, люди, які їх передавали, впізнають кожен свій. В білому пакунку ще один пакунок :) від flyudmila, минулого разу не получилось передати, поїхали речі з цією машиною.

e3CAdzk7ENE.jpgwkqLLsOctaQ.jpg

Ще 6100 передали друзі (не запам»ятала імен) Григорія Помазана (ПП Аргогарант), сам Григорій не раз машину давав, бензин, свої склади.

Один чоловік подарував холодильник! І ще 2 пакунки (ліки і вологі серветки). Пан Юрій є на відео. Там до речі і я є)) Хлопці сказали, що мені треба показатися людям, а то я як сірий кардинал: усюди є, але ніхто мене не бачить. П.С. Я з квіткою в голові і у вишиванці не тому, що зі мною «кіно» знімали, я навіть не планувала. Просто іноді я так ходжу на роботу))

qb0gCxb8BYk.jpg

І ще одна морозильна камера у подарунок!. Ми її помили, пофарбували, як нова! забула додати, що морозилка ця не пуста, а наполовину завантажена смачнючим свіженьким салом :) не тільки картоплю/морку і т.д. передавали, а і багато олії, цукру, меду і т.д.

HG4gvyhO634.jpg

Ми ж усі назбирали теж купу грошей! 1725 грн. зняла з банківського рахунку (160 грн. поступило пізніше, вже не було часу знімати, буде на інший раз) і 2035 грн. готівкою! У вівторок ще 400 грн. передала наша форумчанка Хозяйка.

pwCzDWA_vcI.jpg

І все було добре, поки не повідомили, що двоє наших хлопців загинули… Телефонуємо, що вам купити, сказали сигарет. Накупили на 4483 грн. 44 блока сигарет. Квитанція додається. От на наші «інтернетовські» гроші будемо вважати що це все і куплено. Бо по решті складно прозвітуватись. Бензин, н/з з собою в дорогу, бо хто зна.. така дорога далека і такий тонаж, на решту вирішили що куплять хлопці звичайної питної води, уже там, бо чого таку вагу аж з БЦ тягнуть. А з водою дуже серйозна проблема. Просто повірте, люди, які витратили стільки свого часу і сил, щоб це все зібрати, завантажити і довезти аж туди… самі в себе красти не будуть.

oZhIg9B7Tek.jpg

Ніби то все. Телефонувала, все ок, доїхали. Подробиці згодом.

Сообщение отредактировал Sonrisa: 25 Июнь 2014 - 23:26

• 6

#52 Іруська

Іруська

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 942 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2014 - 23:52

Теж довіряю Ірі.

Ірочка, як будуть вибори у міську раду, то ми Вас туди відправимо))) бо без Вас там діла не буде

• 4
Девушка будет по-настоящему счастлива, когда у неё будет два счастья: одно будет говорить - "Любимая", а второе - "Мама".

#53 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 26 Июнь 2014 - 00:14

Ірочка, як будуть вибори у міську раду, то ми Вас туди відправимо))) бо без Вас там діла не буде

так мене туди і взяли))) та і хз що там робить.... і це вже потім все, що не зроби, все буде піар))

• 0

#54 online Клемали

Клемали

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 800 сообщений
Отправлено 26 Июнь 2014 - 00:22

Ще раз велика подяка Ірині за її організацію роботи по допомозі нашим хлопцям!

Ось заради чого   хлопці там:

Побільше нам таких відео наступними днями!

• 3

#55 Іруська

Іруська

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 942 сообщений

Отправлено 26 Июнь 2014 - 09:25

так мене туди і взяли))) та і хз що там робить.... і це вже потім все, що не зроби, все буде піар))

для них може це і піар, люди ж судять по собі, а нам простим людям побільше б таких "піарщиків" як Ви))

• 1
Девушка будет по-настоящему счастлива, когда у неё будет два счастья: одно будет говорить - "Любимая", а второе - "Мама".

#56 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 006 сообщений
Отправлено 27 Июнь 2014 - 15:51

Sonrisa - наш президент!!! :laf: :td:

• 0

#57 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 29 Июнь 2014 - 21:27

Давайте допоможемо військовим разом! Необхідно доставити вантаж!

Потрібна машина на завтра, на 9-10 год. ранку. Машина потрібна здорова, фура. Бензин наш.

Попитайте у своїх друзів, може у них є знайомі з такою машиною. Потрібне сарафанне радіо!

• 0

#58 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 29 Июнь 2014 - 22:36

Вчора і по нету гуляв ролик, про те, як дружини/матері військовослужбовців намагались блокувати Одеську трасу, і по Крокусу показували... Ролик знято, справу зроблено, до побачення.

Ми спробували заспокоїти жінок.

Питання створення централізованого штабу по допомозі білоцерківським військовим я особисто піднімала і на сесії міськради 19 червня. Савчук же сказав, що все добре, вони працюють. Послухайте, як вони працюють. Особливо останні 5 хв.

Деякі нюанси нашої поїзди на Схід теж озвучено. Звіт сьогодні пізніше.

Сообщение отредактировал Sonrisa: 29 Июнь 2014 - 22:37

• 1

#59 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 29 Июнь 2014 - 23:47

Як ми на Схід їздили. Звіт.

Коротко. Все завантажились зранку поїхали. Весь час дзвонила, все ок. А виявляється, хлопці трохи поблукали! Не говорили, щоб я не хвилювалась. Три години блукали. Був дощ, дороги не ахті, власник фури сказав, що він свою машину далі не відпустить. Домовились, що наші військові прийдуть в пункт Х своїми машинами, все перевантажать. Заночували.

На місці були в 5 годин ранку. Чекають, нема нікого… Дзвонять, там кажуть, так ми вже зустріли машину))) Давай розбиратись, зустріли газель Маршалка. І як так попало, що в один день поїхали… До речі, не один раз говорили військові, що частина ковбаси не доїжджає, псується, на відео вище про жінок на трасі про це теж говориться. Нехай би Вадим Олексійович якось про холодильники подумав би…

Короче, з 5 год ранку ждали поки вони приїдуть до 4 год дня! Хз чого так довго… розвантажували газель Маршалка і ролик знімали (по Крокусу нещодавно показували).

За цей час зустрілися з волонтерами з Дніпропетровська. Моя бригада була в ауті)) В тому плані, що люди їдуть з меншим в рази вантажем і з супроводом, зі зброєю, а не так як ми.. в кедах.

Дочекалися. Далі все є на відео. Їздив також батюшка. Листи дитячі передали. Трохи футболок ще люди передали.

Тепер по витратам. Фуру заправили підприємці. Так як блукали, пришлось трохи дозалити і опель (де всі їхали) теж заправляли з «каси». + поїсти (стільки часу прочекали… що всі булочки закінчились, 9 чоловік). І ще сама неприємна неприємність. Таки опель зламався. На щастя по дорозі назад. Обійшлось в 1600 грн. Отака "легка" поїздка цього разу получилась.... Але тим не менше відчуття виконаного обов"язку піднімає настрій та надихає продовжувати роботу!

Ітого після поїздки залишилось 3387 грн.
Ще на рахунок трохи поступило, 558 грн.

Jg9pC-eQM3I.jpg

Нагадую реквізити:

карта ПриватБанку

4149 4978 0586 9312 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна (або Кісельова)

І ще стільки всього треба…. Бери хоч малюй ті гроші.

• 2

#60 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 076 сообщений

Отправлено 02 Июль 2014 - 10:42

сьогодні має бути відео ще одне готове, і по грошам прозвітуюсь, бо трохи потратили і дещо передали готівкою. 

А зараз головне. 

В п"ятницю-суботу (але орієнтуємось на п"ятницю) буде їхати машина на схід, приїхали на пару днів хлопці, які якраз на віддалених блокпостах стоять, до них не завжди все є можливість доставити. Чимось серйозним то ми вряд чи зможемо допомогти, запитала що з такого, що нам по силам, то сказали що речі першої необхідності, бо саме на цьому військові як правило і економлять. 

Так що шановні, давайте кожен з нас підготує джентельменсько-військовий набір :)

футболка (темного кольору)

шкарпетки

труси

станок для гоління (+ там пінки всякі)

зубна паста і щітка

мило і шампунь

так думаю, що завтра придумаю, куди це все можна буде цивілізовано принести, або можна як завжди мені на балкон))) попередньо телефонуйте 095 743 28 37 або 097 8816014

обов"язково допоможіть з розповсюдженням інфи!

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных