Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Допомога нашим військовим (організатор Sonrisa)

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 955

#21 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 525 сообщений
Отправлено 08 Июнь 2014 - 12:23

Великий респект Вам. Прочитав лише сьогодні, якщо допомога ще потібна перерахую і я трошки.

пс Була колись організація "Солдатські матері" чи так злились з пр, що вже не існує, чи ніфіга не роблять. А здавалося б це якраз справа для них... Багато липових організацій виводяться зараз на чисту воду. Як і "козаки" в яких на ДБК всіх працівників приймали.

• 0

#22 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 10 Июнь 2014 - 01:39

*
Популярное сообщение!

Ітак, звіт.
Вчора все закупили, сьогодні поїхали. Вирішили не передавати через військових, а знову особисто везти. Довіряй, але перевіряй. Адже коли волею-неволею відповідаєш за гроші інших людей, то треба все проконтролювати до дрібниці. По мірі можливості, звісно.

Скуповувалися на ринку "Юність" в Києві. На мій привеликий жаль, чеків там немає... Є декілька розписок від руки, без печаток, але все одно не на повну суму... тому вам доведеться повірити мені на слово. Було закуплено: безрукавки, футболки, шкарпетки, труси, панамки (хз як вони правильно називаються), зубні пасти - всього разом на суму 9494 грн. (трохи доклали). 21 "панамку" тіпа блайзер (:)) (є на відео) нам подарували!

Ще в неділю було перераховано 100 грн. Щоправда не встигла зняти з карти, тимчасово позичила у подруги. Купила 6 упаковок одноразових бритв. Ще і по акції виграла гель для душу, і, о удача, чоловічий))) теж відправився на схід. На цю покупку чек є.

Коли знімала 4700 з рахунку, то доклала 15 грн., щоб ніби як повна сума була. Віддала 4750. Не хочу, щоб ви подумали, що ми свій грошовий внесок не робили. Ми скидувались на бензин, зокрема до Києва і по Києву. На дорогу до пункту призначення підприємці допомогли, але все одно довелося і нам докладати. Дорога дорога... далека і дорога. Але коли мені подзвонили "звідти" і сказали, що знову розберуть все ті, хто "на базі", а не на передовій, то порадились і вирішили їхати. Щоб хоч якось впливати на цей процес.

Всі передані речі - їдуть. окрім flydmila, бо тільки завтра зможу їх забрати. не було в суботу в місті.. і отаке. а в неділю не було одного ключа, одним словом всім виписала звіздюлєй, але двері таки не відкрили. Але речі обов"язково будуть передані наступного разу!  + передала 2 пакети з бинтами, ватою, шприцами. Жіночка одна десь 2 тижні тому передала мені, аби я якось передала військовим, ось і трапилась нагода.

П.С. 100 грн я таки зніму на днях, а 35 грн. нехай залишаються на рахунку. це ще не остання допомога, що нам доведеться передавати (((

BSizMMl7MTI.jpgY9Qe2NXm77k.jpg

• 6

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#23 Listana

Listana

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 303 сообщений
  • Район:Вокзальная

Отправлено 10 Июнь 2014 - 14:11

*
Популярное сообщение!

Щойно дзвонив чоловік, всі доїхали на місця служби. Речі всі отримали. Хлопці просили передати ВЕЛИКУ ПОДЯКУ всім,хто приймав участь в зборі коштів, купівлі та передачі речей до них.  Також дякую і від себе! Для когось це 1-5-20 гривень,для них- це відчуття,що про них знають,про них турбуються  і головне-чекають їх вдома!

• 6

#24 PraKillagram

PraKillagram

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 352 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2014 - 21:32

Як це всі доїхали???? А як ті що потрапили в полон???
  • 0

#25 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2014 - 23:42

Як це всі доїхали???? А як ті що потрапили в полон???

ті що в полон раніше потрапили.... я не знаю, що з ними зараз

мої активісти вчора вночі приїхали, намагаються зробити більш менш нормальне відео, потім викладу

• 0

#26 Alexander

Alexander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 127 сообщений
  • Район:DNS

Отправлено 12 Июнь 2014 - 19:01

*
Популярное сообщение!

Наші хлопці на Донбасі - 72 ОМБР

10409634_1432108257059925_56141794127122

джерело

• 5

Загиблі Герої України: Кокурін Сергій, Карачевський Станіслав, Біліченко Геннадій, Плоходько Руслан, Руденко Сергій,  Сабада Олександр, Топчій Микола, Грішин Ігор, Панасюк Сергій, Коваленко Петро, Куриленко Дмитро, Аніщенко Олександр, Лужевський Руслан, Демиденко Сергій, Ейсмант Олег, Добродомов Родіон, Шлемкевич Богдан, Саєнко Віктор, Єрмоленко Михайло, Заброцький Вадим, Дульчик Віталій, Рудий Віталій, Савицький Олег, Хрущ Сергій, Якимов Олександр...

Не забуду, не прощу!!!

#27 xzxz

xzxz

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 350 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 12 Июнь 2014 - 21:24

Наші хлопці на Донбасі - 72 ОМБР

10409634_1432108257059925_56141794127122

джерело

Слава їм і їхнім сім'ям, дай Боже з кожним привітатись за руку!!! Мав честь служити з ними, найкращі часи мого життя! Вони просто ПАТРІОТИ!!! Цінуйте їх, вони того варті!!!

Сообщение отредактировал xzxz: 12 Июнь 2014 - 21:25

• 0

#28 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 19:34

Нарешті отримала відео :) аматорське, тому звиняйте)) та і "актори" аматори, хотіли як краще, а вийшло як завжди))) таке несуть... таке... ну крім військових.

Прям на блокпости їх звісно не попустили, але військові змінювали одне одного, одні приїжджади "звідти", інші "туди", то цим, хто їхав, то і передавали.

• 4

#29 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2014 - 23:49

Відео вдалося взяти і завантажити тільки зараз. На відео наші військові відправляються на схід України.
В силу останніх подій.... Давайте, хоч і з запізненням, але помолимося за них зараз, ніж молиться за упокій їхніх душ потім. Бог почує!

Може хто ще не знає. Завтра 16.06 в 19,45 збираємось в Парку слави. Ми всі висловлюємо глибоке співчуття родинам загиблих українських військових. Ми оплакуємо наших героїв разом.

Візьміть з собою пару гвоздик, маків чи інших квітів, лампадку. Помолимось разом.

Слава українським воїнам!

FufH2-rMfR8.jpg

• 4

#30 Alexander

Alexander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 127 сообщений
  • Район:DNS

Отправлено 16 Июнь 2014 - 12:10

Развед. взвод 72 ОМБР из БЦ под Мариуполем.

Радует наличие кевларовых касок и броников 4 класса.

Помогаем нашим героям!

Спасибо Wings Phoenix

10402955_1433430100261074_60772979336006

Джерело

• 2

Загиблі Герої України: Кокурін Сергій, Карачевський Станіслав, Біліченко Геннадій, Плоходько Руслан, Руденко Сергій,  Сабада Олександр, Топчій Микола, Грішин Ігор, Панасюк Сергій, Коваленко Петро, Куриленко Дмитро, Аніщенко Олександр, Лужевський Руслан, Демиденко Сергій, Ейсмант Олег, Добродомов Родіон, Шлемкевич Богдан, Саєнко Віктор, Єрмоленко Михайло, Заброцький Вадим, Дульчик Віталій, Рудий Віталій, Савицький Олег, Хрущ Сергій, Якимов Олександр...

Не забуду, не прощу!!!

#31 Astra97

Astra97

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 20 Июнь 2014 - 21:42

Завтра (21.06.2014) о 17:00 у парку Шевченка 
збираємось, щоб передати листи з побажаннями нашим військовим. 
Зброя та засоби захисту роблять велику справу, 
але не останню роль грає і моральний настрой. 
Особливо, це стосується тих хлопців, 
яким не пощастило дістати поранення,
і які зараз знаходяться у шпиталі. 
Отож, збираємось усією родиною і йдемо 
висловлювати подяку нашим війсковим. 
Особливо раді будемо бачити маленьких патріотів!

Листи можна приготувати вдома, 
а можна долучитись до колективної творчості прямо на місці.
Усе необхідне буде.

• 1

#32 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 21 Июнь 2014 - 20:48

попросила модераторів дещо переіменувати тему... так склалось, що я допомагаю військовим по мірі сил, тож тут все про свою "роботу" і буду писати.

Вже взяла участь у придбанні приладів нічного бачення СПАРТАН 1НА24. Безпосередньо акумуляцією коштів займався мій знайомий, я (ми) доклали 500 грн. Військові вже нам усім дуже подякували за ці пречудові штучки.

iKPBHo1Xus8.jpg

звідки взяла 500 грн. Було передано знайомою 50 євро готівкою.

Ітого залишилось 35 грн на рахунку і 300 грн після покупки приладів нічного бачення.

тепер про головне на сьогодні

Веземо допомогу нашим військовим з 72 бригади у вівторок!

Є: 20 тон провіанта. На бензин грошей вже назбирали. Дякуємо, хто допоміг це все добро вантажити-розвантажувати.

ПОТРІБНО: декілька морозильних камер і звичайні гумові шльопанці.

Морозильні камери домовились, що віддадуть по собівартості по 1 тис грн. за штуку, треба хоча б пару штук. На консервах весь час сидіти і пшеничній каші.. теж не весело.

І банально, але хлопці просили шльопанці. 42-45 розмір.

Розуміємо, що вже всі потомилися від цих зборів.. але війна. А на війні своїх не кидають. Люди дають провізію, треба її відвезти.

Тому велике прохання по 10 грн. усім скинутись, 3 тис. грн. хоча б щоб назбирати, по мінімуму.

Номер карти ПриватБанку

4149 4978 0586 9312 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна

Заздалегідь усім дякуємо!

Зробити репост в соцмережах, відправити особистим повідомленням друзям - це мінімум, який кожен може і повинен зробити!

http://vk.com/wall-39097132_14249

https://www.facebook...9371802/?type=1

http://odnoklassniki.../62688885060974

Якщо зберемо більше грошей, купимо ліки.

• 0

#33 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2014 - 00:28

Звітуюсь. На рахунку 299 грн. Всім дякуємо!

+ 335 грн

Тож всього, 634 грн.

потрібно 3 тисячі грн.

HBcul7E6G0E.jpg

• 0

#34 shapoval

shapoval

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 54 сообщений
  • Район:Леваневского
Отправлено 22 Июнь 2014 - 09:46

Чуть добавил Вам на карту.
Спасибо Вам за то, что делаете!

• 1

#35 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2014 - 20:20

щойно 100 грн передав готівкою Алеф-Ромео

на рахунку 550 грн.

повний звіт ближче до ночі

П.С. підписуйтесь на тему, щоб бути в курсі, коли потрібна ваша допомога.

Сообщение отредактировал Sonrisa: 22 Июнь 2014 - 20:20

• 0

#36 Гость [synsyn]

Гость [synsyn]
  • Гости

Отправлено 22 Июнь 2014 - 20:39

Ира. Почему бы не рассмотреть вопрос ( просчитывать по материаллам) что бы своими силами и собранными средствами изготовить броники 4 класса. Это не так уж и сложно. Себестоимость примерно 1000-1500 гривен. Так просчитали и изготовили Запорожцы и передали солдам некосколько сотен штук.

Почему нам не перенять их опыт? Будет быстрее, эффективнее и меньшими затратами.

Опробовать пластину, дабы отработать её на удар договоримся с местными либо милиция, либо в части.

Кевлар заказать. Остальные крепежи есть в продаже.

Выкройки снять с существующих, дабы не выдумывать велосипед.Пошив распределить швеям по домам.

Что скажите?

• 0

#37 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2014 - 22:40

чудова ідея, люди так і шиють, зокрема наш білоцерківський ЩИТ. Єдине питання - гроші. Давайте ви всі теж будете підключатись і допомагати: на роботі збирати, серед своїх знайомих. Зрозумійте, у мене обмежене коло людей, а вони постійно на все скидуватись не можуть. Про себе я взагалі мовчу.. добре що діти в таборі і можна на хлібі і воді сидіти))

Сьогодні було передано ще один пакет з ліками. Всі вони були благополучно передані одному з військових, що зараз служать в Березані. Всім величезна подяка!

Завтра має вирішитися питання з цією матеріальною допомогою в 200 тис. грн.

П.С. Олег дуже просив його обличчя не світити.

wnyODYjOGXs.jpg

• 0

#38 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2014 - 23:07

Звіт по коштам, які ми збираємо для придбання необхідних речей для військових з 72 бригади.

На рахунку 550 грн.
100 грн передали сьогодні готівкою
+335 грн

Всього 985 грн.

На жаль, це дуже мало, щоб купити все необхідне. Війна - дорога штука, розуміємо. Але перемога - БЕЗЦІННА. Завтра ще цілий день кожен, хто має таку можливість, може перерахувати гроші на банківський рахунок

Номер карти ПриватБанку

4149 4978 0586 9312 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна

або передати мені особисто в руки. Телефонуйте 095 743 28 37 або 0978816014 Ірина, домовимось, працюю в центрі біля БРУМу.

Кожна гривня важлива!!!

mgOIIyxhXnk.jpg

• 1

#39 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2014 - 11:00

Було передано 500 грн. та 400 грн. готівкою. А також пакет з одноразовими станками для гоління та зубними щітками. Величезна подяка!

• 0

#40 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2014 - 15:46

ПО технічним причинам їхати будемо не у вівторок зранку, а середу. 

Провіанту дуже багато, закруток, цукру, меду)) люди ще і речі передавали, короче, все не влазить. треба ще одна машина. до речі поділилися провізією з ракетно-зентіним полком. ВІтамін особисто телефонував дякував :)

люди дуже відгукнулися. Не можемо грошима сильно допомагати, будемо чим можемо. І те і те важливо. Головне, щоб кожен робив те, що може. 

+150 грн готівкою :) 

У нас є ще цілий день!

про все інше ближче до ночі

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных