Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Допомога нашим військовим (організатор Sonrisa)

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 955

#1 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2014 - 14:37

*
Популярное сообщение!

На щастя, нарешті підключилися підприємці наші місцеві допомагати армії, оголошення про бронижелети всі бачили, то купили 23 штуки. Ще на генератори сьогодні скидувались і на щастя не по 10 грн як ми всі :) а по тисячі (образно, хто і більше) 

всі разом порадились, що за "дорогі" речі беруться підприємці, а більш "дешеві" будуть і нам по плечу. Зокрема потрібні такі щоденні важливі речі як набір "футболка/труси/шкарпетки", а також мильно-рильні приналежності :) Для людей в кількості 300 чоловік. Хоча б. 

Спілкувалась з заступником командира батальйону, сказав що як привезе все бійцям, роздасть і зафіксує на фото, щоб всі були певні, що речі доставлені за призначенням, потім мені вишле. Як буде місце, то можливо хтось разом з військовими прокатається до місця призначення. Одним словом, щоб ви були певні що все по чесному. 

Так от. Хто має час, можливість і бажання:

1. Передайте речі: футболки (ну.. таких чималих чоловічих розмірів :)), шкарпетки, зубні пасти, та і щіток можна, бритви, шампунь, мило. 

По трусам. Щойно передзвонили. НА ринку Леваневського зібрали 3900 грн. На білизну це вистачить з головою.  + 11 штук так дали. 

Речі можна залишити в приміщенні БЦ партії Ляшка, вул. Л.Курбаса, 2, 2 поверх.  

2. Передати/перерахувати гроші. В неділю буде одна людина в Києві, якраз заїде на оптовий ринок, щоб все необхідне купити. 

От якраз і пригодилась банківська карта, що я відкривала)) нагадую реквізити

4149 4978 0586 9312 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна

Замкомбат запевнив, що обов"язково всі повернуться додому живими і з перемогою :) А ми нашим захисникам можемо в цьому допомогти. 

Кожна гривня важлива!!

• 12

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#2 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 918 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 05 Июнь 2014 - 14:51

Не маю часу з дитиною бігати купляти тому перевела кошти, шкарпетки бачила непогані на Піонерській біля АТБ , 1000 дрібниць чи смішні ціни.. 15 грн за 5 пар.

Хай хлопців Бог береже!

• 2

#3 zajka

zajka

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 987 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2014 - 14:56

Завтра можно принести к Ляшко, они в пятницу работают?

• 0

"В ком нет любви к стране родной, Те сердцем нищие калеки". Т. Г. Шевченко.

#4 S_O_U_L

S_O_U_L

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 615 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2014 - 15:08

Я вам тоже перевела сколько смогла
  • 0

#5 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2014 - 15:20

Завтра можно принести к Ляшко, они в пятницу работают?

так, в пятницю з 9 до 13,00. 

Якщо в суботу чи неділю... ну подзвоните мені тоді... на балконі буду складірувать :) 095 743 28 37, 341363

вже перша смска прийшла :) мені як смски приходять, то телефон прям розцілувати хочеться)) 

• 0

#6 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2014 - 22:24

Сьогодні на картковий рахунок поступило 142 грн. Мало чи багато? Справа не в цьому. Справа в тому, що було всього лише 3 платежі. А могло б бути 33 платежі по 3 грн. І це більше б вселяло надію в те, що у нас все буде добре. Не хочу думати, що всім байдуже. Вірю, що завтра з 9,00 до 13,00 в приміщенні БЦ партії Ляшка буде як мінімум 33 передачі. Хто пару шкарпеток, хто зубну пасту, хто гель для гоління. Адже це саме найменше, що ми можемо зробити для тих, хто ризикуючи своїм життям, захищає нас – таких важних і сміливих вдома перед телевізором/компом. По тєлєку кулі не страшні, правда ж?

Я писала, що на ринках гроші збираємо. Там такі ж люди середнього достатку як і ми всі. Хто 5, хто 10, хто 20 грн. Так і набирається «значна» сума. Ви думаєте, що обійдеться без вас? Можливо. А можливо і ні. Океан тоді стає океаном, толи там багато краплин. І взагалі, ви дійсно хочете, щоб все обійшлося без вас?

Завтра і після завтра теж плануємо по ринках ходити. В п"ятницю я не можу, ну бо мене реально достроково з роботи звільнять. Прошу знайомих мене підмінити. Нема таких знайомих. Бо виявляється не кожен так може: ходити по базарах. А з чого ви вирішили, що я можу? З чого ви вирішили, що військові можуть стріляти на ураження? Ви думаєте мені чи їм цього хочеться? НЕ ХОЧЕТЬСЯ. Але потрібно. Вони воюють там, ми воюємо тут. Це наша спільна визвольна війна. І ми всі зобов"язані робити те, що ми реально можемо робити. Досить думати, що хтось «неприємну» справу зробить за вас. Врешті-решт «ходити по базару» безпечніше для життя.

Накипіло.

«Молитися потрібно так, ніби все залежить від Бога. Працювати потрібно так, ніби все залежить від тебе». От і давайте так працювати. В тилу. А хто може, той на передовій. Сьогодні мій знайомий пішов добровольцем в батальйон Донбас.

Нагадую реквізити: карта Приватбанку 4149 4978 0586 2945 на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна

Адреса БЦ партії Ляшка: вул. Л.Курбаса, 2, 2 поверх. З 9,00 до 13,00.

До неділі необхідно зібрати тисяч 8-10 грн. 3900 сьогодні зібрали. + 142 грн.

_cWOrmHpKnU.jpg

Сообщение отредактировал Sonrisa: 05 Июнь 2014 - 22:24

• 3

#7 shapoval

shapoval

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 54 сообщений
  • Район:Леваневского
Отправлено 06 Июнь 2014 - 09:15

Чуть добавил Вам на карту.

• 0

#8 flydmila

flydmila

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 494 сообщений
Отправлено 06 Июнь 2014 - 10:54

Збираюся заносити передачу, але боюся, що не встигну до 13-00... якщо запізнюся хвилин на 5-10 там ще хтось буде?

• 0

#9 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2014 - 13:39

всім дякую, ввечері повний звіт :)

по всім питанням (встигну/не вситигну та інше) двоніть. 

Народ, треба допомога. в суботу і неділю чергового у ляшків нема, я в суботу теж в роз"їздах, в неділю тільки зранку вільна. Треба щоб хтось погодився збирати передані речі в себе. Хто готовий так допомогти? 

• 0

#10 Додж

Додж

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 24 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2014 - 14:49

Побільше б таких славних громадян як ВИ ,то нам би й чорт лисий до ж..! А наших воїнів нехай оберігає Бог !  Внесок переслав на карту.

• 0

#11 myr

myr

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 82 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2014 - 15:01

скинула Вам на счет. лучше докупить, чего действительно будет не хватать, чем принести то, что может быть многие принесут))

• 0

#12 flydmila

flydmila

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 494 сообщений
Отправлено 06 Июнь 2014 - 15:02

по всім питанням (встигну/не вситигну та інше) двоніть. 

Вже все встигла. Хоча, коли віддавала пакуночок, здалося, що трішки несподівано для них це було... чи то я перша, чи не в ті двері зайшла :laf:

Сообщение отредактировал flydmila: 06 Июнь 2014 - 15:04

• 0

#13 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 992 сообщений
  • Район:массив Песчаный

Отправлено 06 Июнь 2014 - 15:09

на карту трохи кинув

• 0

#14 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2014 - 22:37

Усім привіт! Всіх люблю. всі молодці.

Але реально треба панамки одягати, як по базарам гуляти. За доброю традицією, пишу прізвища усіх бійців тилу:

ринок на Піонерській

Поліщук, Якубишин, Матусевич, Парфенюк, Пільганчук, Москаленко, Шеремет, Вишня, Юрак, Гончарук, Васіщева, Осадча, Бондаренко, Добровольський, Маковська, Ємець, Тарських, Таланчук, Бараніна, Поліщук, Олефір, Пронін, Вініченко, Суходольська, Пилипенко, Тхоржевська, Лекарівська, Кублій, Півоварова, Буняк, Леоненко, Краснюк, Руденко, Сахаров, Ставська, Костенко.

ринок ДНС

Матвєєва, Пустовіт, Красножон, Штика, Залізняк, Резнік, Кириленко, Комодзинська, Мартиненко, Іванченко, Коваленко, Сліпченко, Ісакова, Марченко, Крамар, Гуртовенко, Ходаківська, Рубан, Ткаченко, Чалишева, Кабула, ПП Губар, Роскошен, Різник, Бойко, Цигура, Горбик, Сирота, Шибаєва, Ягодзінська, Фіялко, Морозова, Пугач, Єфимченко, Маліновська, Ярмульська, Яценко, Штепа, Коваль, Чичагіна, Романенко, Коломієць, Шаповал, Абрамова, Дишлева.

ринок на Вокзальній

Супілка, Тименко, Гритенкова, Стецюк, Присяжнюк, Колісник, Тищенко, Іванова, Корнієнко, Фоміна, Ростоматій, Валевська, Сова, Демиденко, сіленко, Шаповал, Біцюра, Тищенко, Медведь, Чорноусова, Безруков, Зброжек, Козак, Архітейчук, Олійник, Збанок, Таргоній, Марков.

Щира прещира вам подяка! А також тим, хто не захотів називатися, і покупцям, які здачу віддавали :)

назбирали 2079 грн.!

далі банківський рахунок... тут просто нема слів. дивіться самі

o6RaGVtX6gI.jpg

ynm7X5zJzuc.jpg

на рахунку 4591 грн.!!!  + ще 200 грн. передали готівкою.

Ітого 6870 грн. :dance2: :dance2:

ще на ринках дали 2 зубних пасти, 4 пари шкарпеток і пакет мила :)

Стосовно куди речі можна передати. Телефонуйте 067 978 96 98 Інна. вона скаже куди підвезти. з 11,00 до 15,00. У неї буде блокнот, запишете чого і скільки було передано.

окремо ще хочеться Зміючці подякувати, що мене підмінила :) без неї було б реально дуже складно. ДЯКУЮ :friend: :beer:

• 2

#15 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2014 - 23:23

*
Популярное сообщение!

це ще не все.

Олег. Боєць 72 бригади. До речі, його дружина не раз писала тут на форумі в темах про "жінки проти мобілізації", але як.. не розпускати нюні, чекати чоловіка, підтримувати його. оце по нашому.

таких двоє донечок маленьких у родини :) все казали "папа, пішли вже".. в парк гуляти. Що таке декілька днів відпустки... як швидко вони пролетять.

надовго це все... тримаймося.

Сказав, як приїхав, перший шок був від того, чому всі без зброї?? а на третій день відчув, що щось не те... назад тягне. Першою моєю реакцією було запитання: ну от як може тягнути на війну?? А потім зрозуміла. На Майдані теж саме було. Стріляють, все горить, вибухає. а все одно туди тягне. Бо там твої брати і сестри, українці, які стояли вчора з тобою пліч-о-пліч, тож сьогодні ти просто мусиш бути знову там.

Дуже вразила історія про український прапор. Місцеві жителі принесли його як щось таке надважливе.. за пазухою, замотаного в три газети, щоб ті кляті терористи не побачили.. обережно за спиною передавали, щоб ніхто не помітив. Так передають український прапор в Україні. жах. Для них це ризик. Свідомий ризик. Чому вони це роблять? Напевне їм хочеться бачити українські прапори на військовій техніці. От тільки уявіть собі ці відчуття: їде колона військової техніки, танки, бтри, знову танки.. страшно. а тут - український прапор. наші. НАШІ!

Слухайте, може нам українських прапорів нашити і передати?

• 5

#16 Kiselev

Kiselev

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 139 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2014 - 23:32

Вже все встигла. Хоча, коли віддавала пакуночок, здалося, що трішки несподівано для них це було... чи то я перша, чи не в ті двері зайшла :laf:

Если до 13:00 то да. Если после 13:00, то наверное не в те двери. Но это не проблема, скажите в какие двери заносили и можно будет забрать.

Дело в том, что человек который там сидит сегодня приболел. Пришлось искать срочную подмену и немножко сыр-бор вышел.

Сообщение отредактировал Kiselev: 06 Июнь 2014 - 23:59

• 0

Группа в ВК: vk.com/maidanbc

Группа в ФБ: fb.com/maidanbc

Группа в ОД: odnoklassniki.ru/bcmaidan

#17 DiMazzi

DiMazzi

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 921 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2014 - 12:46

;)

• 0

passio, amicitia, voluntas banner_sychi.png вот что имеет значение

#18 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2014 - 20:55

Потрібна ще хоча б 1 тис. грн!

Вчора я дуже всіх хвалила, що люди так оперативно стільки грошей на карту перерахували, що напевно всі подумали, що досить :) Завтра їдемо в Київ на оптовий ринок, там обіцяли знижку зробити, то хотілося б максимально всього закупити. Тому якщо хтось ще свою посильну допомогу не перераховував, то можна це зробити до 7 год. ранку.

В приницпі гроші на карту можна перераховувати до 16,00. МОжна і в Бц речей буде докупити.

рахунок в Приватбанку

4149 4978 0586 2945 (на ім"я Григоренко Ірина Володимирівна)

Будь ласка, РЕПОСТ.

По всьому іншому звіт ближче до ночі. діти приїхали :) треба їх хоч погодувати)))

• 0

#19 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 08 Июнь 2014 - 01:15

;)

і що значить цей смайлик? Я нікого не примушувала говорити "щось" на камеру. Людина сама прийшла. З родиною до речі. І сам сказав, що хоче дещо сказати. Коли сказала, що у нас нормальної відеокамери нема, сказав, що пофіг, аби донести до людей те, що він хоче сказати. Я ще і сказала, що не вмію там всякі штуки з відео робити аля затерти обличчя, щоб ніхто не впізнав. На що Олег мені відповів, що він ні перед ким не збирається ховатися.

О, ми ще йому і прапор український подарували :) Попросив там написати пару слів від вілоцерківців, написала, правда слів багато получилось))

Забула написати, відео як ми збирали гроші з ринку Леваневського немає, бо це базарніки самі скинулись і нам вже передали. Ринок Леваневського взагалі молодці, невеличкий базар, а завжди максимально підтримують. Сьогодні ми були на центральному ринку. відео додається :)

було зібрано 2363,60 грн! Величезне всім спасибі. Списки найближчим часом опублікую, бо сьогодні пізно приїхала, то і не бачились.

банківський рахунок

h2zgwXygnDs.jpg

+145 грн :)

Значить, всього 4735,69+200+2079+2363,60=9378,29 грн.!!! нереальна просто сума за 3 дні!

Перефразую відому приказку : разом добре і путіна бить))

Сьогодні було передано наступні речі: 3 футболки, 3 пари шкарпеток, 10 кусків мила, 15 трусєлєй! :)

Якщо хтось ще не встиг свою передачу передати, завтра з 15 до 17 год. телефонйте мені 095 743 28 37 або  341363.

Скоріш за все он-лайн завтра мене не буде, тому звіт в понеділок.

• 0

#20 DiMazzi

DiMazzi

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 921 сообщений

Отправлено 08 Июнь 2014 - 11:08

Ірочка, трошки спокійніше, будь ласка :) там нормальний смайл, доброзичливий, не іронічний, дружній  :ad:

ти така напружена, що на будь-який смайл так прореагуєш) розумію, ці збори, нерви, непорозуміння, всяка фігня.. але ти робиш добрі справи, і тому не зважай, якщо маєш не зовсім ту реакцію людей, на яку можна було б очікувати

Лісовому привіт

• 1

passio, amicitia, voluntas banner_sychi.png вот что имеет значение

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных