Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Ищу будущую Жену.

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 144

#141 my_angel

my_angel

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 625 сообщений
Отправлено 11 Июнь 2014 - 13:40

період " я найкраща, він - мудак" у всіх дівчат буває в житті, головне, щоб це вчасно пройшло, а то так і залишаються з короною на голові і з пусткою в серці.... зневажати людей - це не вихід, тим більше точно не дорога до "щастя"... людей треба сприймати такими, яким вони є. 

Автору теми хочу сказати, що без терпіння і бажання нічого не буває.... не потрібно відразу шукати "жену", знайдіть для початку ту, з якою буде цікаво спілкуватися, не важко мовчати, яка буде розуміти, зможе розрадити, за яку ви будете хвилюватися (чи виспалась/поїла/відпочила/вчасно доїхала додому/на роботу і т.п.,)... біля якої ваше серце буде битися швидше...і тільки потім думайте про "жену"...все ж приходить з часом...і люди змінюються і розкриваються теж із плином часу

• 0

Втілюйте мрії в реальність!

Загрузка...

#142 Bemine

Bemine

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 163 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2014 - 14:05

+1 ищу тож женёшку :laf:  в л.с.

• 0

#143 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 310 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 11 Июнь 2014 - 14:50

період " я найкраща, він - мудак" у всіх дівчат буває в житті, головне, щоб це вчасно пройшло, а то так і залишаються з короною на голові і з пусткою в серці.... зневажати людей - це не вихід, тим більше точно не дорога до "щастя"... людей треба сприймати такими, яким вони є. 

Автору теми хочу сказати, що без терпіння і бажання нічого не буває.... не потрібно відразу шукати "жену", знайдіть для початку ту, з якою буде цікаво спілкуватися, не важко мовчати, яка буде розуміти, зможе розрадити, за яку ви будете хвилюватися (чи виспалась/поїла/відпочила/вчасно доїхала додому/на роботу і т.п.,)... біля якої ваше серце буде битися швидше...і тільки потім думайте про "жену"...все ж приходить з часом...і люди змінюються і розкриваються теж із плином часу

Я безпричинно ніколи нікого не зневажала. Тобто ( розшифровую) відношусь до людей так само як і до мене. Не завжди сприймаю людей якими вони є, особливо чоловіків. Ну от не можу я його сприймати таким який він є якшо він гуляє і не може з мене в впасти корона при такому розкладі. Я себе поважаю. 

• 0

#144 my_angel

my_angel

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 625 сообщений
Отправлено 11 Июнь 2014 - 15:53

Я безпричинно ніколи нікого не зневажала. Тобто ( розшифровую) відношусь до людей так само як і до мене. Не завжди сприймаю людей якими вони є, особливо чоловіків. Ну от не можу я його сприймати таким який він є якшо він гуляє і не може з мене в впасти корона при такому розкладі. Я себе поважаю. 

я не мала особисто Вас на увазі, не хотіла ні в якому разі Вас образити

• 0

Втілюйте мрії в реальність!

#145 sdept

sdept

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 343 сообщений

Отправлено 11 Август 2014 - 20:58

надо было написать : психотип по колено  :af:  а то сейчас  про Максима Пешкова никто и не знает  :laf:

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных