Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * - - 9 Голосов

Життя після Революції (дискусійна тема)

Сообщений в теме: 6812

#6621 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений
  • Район:-

Отправлено 08 Июль 2018 - 19:21

там написано о конкретном человеке, т.е. он лично сделал то, чего без него(до него) не делали https://kartaslov.ru...ва/организовать

Вполне подходит:

4. Внести (вносить) во что-л. известный порядок, планомерность, упорядочить (упорядочивать).

Я повторюсь, вам захотелось услышать что в той фразе написано что Порох единолично в апреле 2014 все организовал и все сделал, и вы отталкиваясь от этого строите свои претензии. (Хотя текст действительно пафосный и можно трактовать двузначно).

Но Юля тем не менее держит в тонусе тех, кому не следует расслабляться. 

Нет.

Если я буду стучать вам в стену всю ночь, а на ваши претензии отвечать "зато я держу вас в тонусе, не даю вам расслабляться, а вдруг что случится - воры, наводнение, а вы спите?"... это точно хорошо?

• 0

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#6622 Aleksandriya

Aleksandriya

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 700 сообщений

Отправлено 08 Июль 2018 - 22:21

Нет.

Если я буду стучать вам в стену всю ночь, а на ваши претензии отвечать "зато я держу вас в тонусе, не даю вам расслабляться, а вдруг что случится - воры, наводнение, а вы спите?"... это точно хорошо?

Нет, не так.  

Я не буду входить в контакт с претензиями со стучавшимся ко мне человеком всю ночь. Я вызову людей, которые отвечают за моё спокойствие. 

Ключевое тут будет - мой спокойный сон ночью.

А вообще, вы описали случай не совсем социально-адекватного поведения. Баба Юля похитрей работает.;)

Да уж ладно, на мой взгляд и она уже не та, что была раньше. На бабушек вполне ещё повоздействовать своими речами может, остальные всё понимают. Я далеко не её фанат. :sleepy:

• 0

#6623 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 10 Июль 2018 - 11:49

Раз уж тут говорили про "репрессии из-за Тимошенко", еще раз подробнее про ту манипуляцию:

http://detector.medi...rez-timoshenko/

Тепер оцініть красу гри телерадіокомпанії Деркача. За 5 днів до припинення договору «Ера» запрошує в ефір нову політичну покровительку Деркача — Тимошенко. Після ефіру ведуча програми пише в себе на сторінці допис: «Вчора Тимошенко сказала, що її поява в нашому ефірі несе для нас великі ризики, натякаючи на те, що програму можуть закрити. Тож гадаємо на вогні: у нас сьогодні останній ефір тижня (як завжди по п’ятницях) чи останній загалом?».

• 2

#6624 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 376 сообщений
Отправлено 10 Июль 2018 - 13:47

Раз уж тут говорили про "репрессии из-за Тимошенко", еще раз подробнее про ту манипуляцию:

http://detector.medi...rez-timoshenko/

Тепер оцініть красу гри телерадіокомпанії Деркача. За 5 днів до припинення договору «Ера» запрошує в ефір нову політичну покровительку Деркача — Тимошенко. Після ефіру ведуча програми пише в себе на сторінці допис: «Вчора Тимошенко сказала, що її поява в нашому ефірі несе для нас великі ризики, натякаючи на те, що програму можуть закрити. Тож гадаємо на вогні: у нас сьогодні останній ефір тижня (як завжди по п’ятницях) чи останній загалом?».

"Эра" это опровергает, писем о прекращении эфира программы не получала, о якобы существовании такого письма узнали из фейсбука после передачи с Тимошенко http://stv.detector...._svobodu_slova/

• 0

#6625 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 10 Июль 2018 - 23:30

Повний текст заяви саміту Україна-ЄС (3 сторінки!)

Скрытый текст

• 0

#6626 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 434 сообщений
Отправлено 11 Июль 2018 - 20:23

Іще про Еру.

Майкл Щур (працює на громадському ТБ) в ФБ:

Ну що ж. Сумні новини. Ми продовжуємо транслювати "Доброго ранку, Країно".
Хороші новини: ми продовжуємо їх моніторити.

Сумні новини: суд зобов'язав нас не припиняти трансляцію.
Хороші новини: це дуже смішне рішення. Нижче - поясню.

Пояснення.

Скрытый текст

• 0

#6627 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 694 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено 17 Июль 2018 - 14:58

Черговий цирк на дроті

Vladyslav Greziev разом з Юрієм Бутусовим та 15 іншими особами.

Давайте покроково. Допоможемо розібратися громадськості у тому, що відбулось сьогодні під Спеціалізована антикорупційна прокуратура, бо якось ЗМІ не відпрацювали на потрібному рівні.
Отже.
1. Вчора була анонсована акція Холодницький, пакуй рюкзак і на вихід! як реакція на закриття очевидної справи "рюкзаків Авакова"
2. Вчора ввечері провладні боти, що завжди топили проти НАБУ і Ситника оперативно почали розганяти інфу про альтернативну акцію проти Ситника на 9:30 під НАБУ goo.gl/U6kHR2
3. О 9:30 без жодних попередніх анонсів під САП виник мітинг організований Илья Кива. При цьому, під НАБУ анонсованої акції не було. "Активісти-бабушки" та підлітки Ківи не розуміли, що вони тут роблять. Відповідали, що вони прийшли протестувати проти всього поганого, підтримувати пенсіонерів, малозабезпечених, матерів-одиначок тощо. Люди, які тримали плакати із закликами звільнити Ситника і звинуваченнями на адресу НАБУ – не знали, хто такий Ситник і що таке НАБУ. goo.gl/VnX62q goo.gl/MuWJHQ
4. Тут же о 9:30 під САП прийшов провокатор-псевдожурналіст Vsevolod Filimonenko, який разом із групою підтримки та, на мою думку, проплаченими "активістами" (які зовсім не орієнтувалися в контексті) – імітував і провокував Vitaliy Shabunin та Центр Протидії Корупції, що начеб-то його замовили і заплатили за його "акцію проти Холодницького" саме ЦПК. Окремо хочу зазначити, що ця "людина" публічно у гучномовець принижувала честь і гідність Ustinova Alexandra, не буду цитувати цього негідника. Як пояснюють юристи, він журналіст і будь яка радикальна реакція на такі дії на камери була би ще більшою втратою часу на цього покидька. goo.gl/avnt9Z
5. В якийсь момент кілька підготовлених провокаторів вилили в обличчя Віталія Шабуніна зеленку, та закидали тортами. Їхні фотографії додам в коментарі. Судячи із їх позицій – вони були з табору Ківи. goo.gl/VnX62qвідео з 4ої хвилини
6. Також на стороні Ківи були люди у військовій формі, одна людина з яких так само брала участь в провокації із зеленкою. В розмові Masi Nayyem із військовими виникли сумніви щодо їх статусу УБД.
7. Маю констатувати повну бездіяльність правоохоронців на провокації із зеленкою і тортами. Лише під пресом активістів затримали двох із ~7 людей. Інших просто випустили, хоча мали всі можливості для затримання. goo.gl/sfiKw8 goo.gl/VnX62q
8. Після цього акцію АвтоМайдан - AutoMaidan, ЦПК та #ДеклараціяНебайдужих таки була проведена. goo.gl/ZpFVyy
9. Після активісти Ківи були зафіксовані на роздачі грошей мітингувальникам. goo.gl/R6THvc goo.gl/kWnJuQ
10. В цей же час були зафіксовані неподалік від проведення акції імовірні організатори захисту Назар Холодницький – Руслан Журило (менеджер Миколи Мартиненка, фігуранта справ НАБУ) та Микола Коханівський. goo.gl/rDqEwK
11. І ось пояснення Віталія Шабуніна щодо того, що відбулось. goo.gl/UTYSfn

ВИСНОВКИ:
1. Корупціонери дуже сильно бояться звільнення Холодницького. Він їм потрібен.
2. Рівень підготовки, оперативна реакція і ресурси у цих людей достатньо великі, щоби провокувати будь які прояви громадянської активності та привертати увагу медіа, зміщуючи акцент із головного.
3. ЗМІ відпрацювали незадовільно, висвітливши лише найхайповіщі епізоди про зеленку. Але контекст найбільш важливий. Можливо, хтось не встиг на треш, що був до 10:00 (бо акція була анонсована саме на цей час). Тому прохання оновлювати усі повідомлення щодо акції враховуючи всі зазначені факти.
4. Громадськості було недостатньо. 
5. 26-го липня, коли буде висновок дисциплінарної комісії і рекомендації, щодо звільнення/незвільнення Холодницького – абсурд-шапіто буде ще більшим. І адекватної громадськості так само має бути більше.

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 17 Июль 2018 - 14:59

• 0

#6628 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 17 Июль 2018 - 15:05

... Юрієм Бутусовим ...

...провладні боти ....

Далі можна не читати :D :D :D

• 0

#6629 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 694 сообщений
Отправлено 17 Июль 2018 - 15:16

Далі можна не читати 

Хто б сумнівався :) Ківа як радник міністра МВС це взагалі якийсь лютий треш. 

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 17 Июль 2018 - 15:23

• 0

#6630 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 17 Июль 2018 - 17:47

Хто б сумнівався :)

Хто б сумнівався, що якщо запостити "версію" корупційних "антикоррупціонерів" та ще й вимарати це в прізвище Бутусова, то буде така реакція.

Це як привселюдно зізнатися в чомусь непристойному і на реакцію писати "хто б сумнівався".

А "провладні боти" я не дарма виділив, це лакмус який відразу вказує на шизу.

Ківа як радник міністра МВС це взагалі якийсь лютий треш.

Ківа треш взагалі у будь-якій ролі :D

Скрытый текст

Сообщение отредактировал Вовка: 17 Июль 2018 - 17:54

• 0

#6631 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 694 сообщений
Отправлено 18 Июль 2018 - 12:29

Десь так воно і є.... 

Ольга Решетилова

Я хочу вас запитати. Не ботів і корисних ідіотів, а вас, звичайних живих притомних людей.

Ви всі прекрасно знаєте, що ми живемо в країні корупції і олігархату. Проти цього ми виходили на майдани, це стало причиною розвалу армії і спецслужб, і як наслідок - значно полегшило Кремлю вторгнення.

Ви всі знаєте, що ресурси корупціонерів необмежені. У них тєлєк, у них ботоферми, парламентські фракції, гроші, правоохоронці і суди. Ви всі розумієте, що весь наявний ресурс вони кидають на знищення антикорупціонерів, бо саме вони - ті, хто копає, розслідує і бореться - краплина за краплиною вичавлюють з країни корупцію. Прозоро, електронні декларації, НАБУ - все це заслуга тих людей, які, іноді ризикуючи всім, від репутації до життя і здоров‘я, крок за кроком, не опускаючи рук, створюють ці інструменти. Якби не ця боротьба невеликої кількості активістів, не знали б ви про Насірова, про рюкзаки Авакова, про мощі під ліжком Лозового і ще багато чого. Так, антикорупціонери теж різні і неідеальні, але ідея у них правильна.

Ви не уявляєте, наскільки це складно. Не опустити рук, коли тебе роками переслідують, коли тиснуть, коли роблять з тебе клоуна в очах суспільства. Не послати все нахер, бо іноді здається, що ти один проти цілого світу, а нікому, крім тебе, ця боротьба не потрібна. Повірте, я знаю, про що кажу.

Але знаєте, що найважче? Коли не ватнікі якісь, а цілком адекватні люди піддаються цим маніпуляціям. Коли коротка пам‘ять, і вже пофіг, хто це починав, проти чого ми всі насправді ці роки боремось, головне в натовпі і собі харкнути в спину.

Так от питання: ви справді вважаєте антикорупціонерів гіршими за Ківу? Ви справді не розумієте, що всі ці цирки - це намагання уникнути відповідальності з боку Авакова і його дейдеїв, Холодницького і решти? Ви справді не розумієте, де тут темна, а де світла сторона?

Розумієте. Ви все прекрасно розумієте.
Так ось, в цій боротьбі проти корупції, безкарності, проти підлості і охрінівшої системи потрібна дуже ваша підтримка.

Не розбираєтесь - розберіться.
Не хочете - то хоч не топіть тих, хто бореться за вас.

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 18 Июль 2018 - 12:34

• 0

#6632 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 392 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 18 Июль 2018 - 14:02

чому треш ? Цербер,але на ціпку. Отримує і виконує різні команди.Особливий фас-

Хто б сумнівався :) Ківа як радник міністра МВС це взагалі якийсь лютий треш. 

коли процівнючі журналюги засовують свого носа до різних закормів,типу "Бурштинової Народної республіки".А болячка-ойойой,вийшла з зони контролю авторитета "Авак-совєтніка".І уже бультерьєром не відбудеться,треба бульдозер.Можливо військовий.

• 0

VIA EST VITA тому хто йде....

#6633 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 18 Июль 2018 - 14:11

А "провладні боти" я не дарма виділив, це лакмус який відразу вказує на шизу.

Десь так воно і є.... 

у них ботоферми

:D

Але знаєте, що найважче? Коли не ватнікі якісь, а цілком адекватні люди піддаються цим маніпуляціям. 

Це точно. Наприклад, коли цілком адекватним людям, підсовують гівно на лопаті, наприкад, бурячок за 20 грн, а вони продовжують слухати цих "антикорупціонерів", адже вони так приємно співають стару приємну пісню "злочинна влада, зубожіння, корупція".

Коли коротка пам‘ять, і вже пофіг,

І вже пофіг, що "антикорупціонери", раптом обростають статками, а коли їх питають звідки взяли, починають плутатися в версіях. Коротка пам`ять, і вже пофіг. Зловили на брехні - пофіг, "вони не ідеальні". Тьфу.

Так от питання: ви справді вважаєте антикорупціонерів гіршими за Ківу?

Ні, але від цього вони перестають бути корупціонерами.

"Ви справді вважаєте Януковича гіршим ніж Путіна? Не бачите що його підставляють щоб уникнути відповідальності Россійської Федерації? Батя, повернися!".

З.І: Ще раз, щоб не перекрутили як завжди: я не захищаю корупційні схеми (хоч половина з них і вигадані). Мині гидко дивитися, як люди, яких не пустили до корупційного корита, почали красти з "антикоррупційного" (навмисне пишу в лапках, бо не кожен хто бореться з корупцією - такий як ці лєщенки-бігуси). Мені гидко дивитися, як люди вкотре ідуть за тими хто голосніше верещить "барігі, каррупция", не дивлячись навіть хто це. Повторюю, якщо Яник повернеться і вийде з плакатом "Я проти коррупції", то за ним натовп вишикується.

Маніпуляціями "так, ці не ідеальні, але кращі ніж оті" нас вже годують котрий рік. "Давайте виберем Януковича, аби не Юлю", "давайте Самопоміч, аби не Оппоблок".. .і т.п.

Морок. Черговий біг по граблям. Чергова віра в мессій. Чергове перекидання відповідальності. Мені не подобаєтся аналогія з Моісеєм і 40 роками, але щось в цьому є.

• 1

#6634 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 610 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 19 Июль 2018 - 11:40

:D

Це точно. Наприклад, коли цілком адекватним людям, підсовують гівно на лопаті, наприкад, бурячок за 20 грн, а вони продовжують слухати цих "антикорупціонерів", адже вони так приємно співають стару приємну пісню "злочинна влада, зубожіння, корупція".

І вже пофіг, що "антикорупціонери", раптом обростають статками, а коли їх питають звідки взяли, починають плутатися в версіях. Коротка пам`ять, і вже пофіг. Зловили на брехні - пофіг, "вони не ідеальні". Тьфу.

Ні, але від цього вони перестають бути корупціонерами.

"Ви справді вважаєте Януковича гіршим ніж Путіна? Не бачите що його підставляють щоб уникнути відповідальності Россійської Федерації? Батя, повернися!".

З.І: Ще раз, щоб не перекрутили як завжди: я не захищаю корупційні схеми (хоч половина з них і вигадані). Мині гидко дивитися, як люди, яких не пустили до корупційного корита, почали красти з "антикоррупційного" (навмисне пишу в лапках, бо не кожен хто бореться з корупцією - такий як ці лєщенки-бігуси). Мені гидко дивитися, як люди вкотре ідуть за тими хто голосніше верещить "барігі, каррупция", не дивлячись навіть хто це. Повторюю, якщо Яник повернеться і вийде з плакатом "Я проти коррупції", то за ним натовп вишикується.

Маніпуляціями "так, ці не ідеальні, але кращі ніж оті" нас вже годують котрий рік. "Давайте виберем Януковича, аби не Юлю", "давайте Самопоміч, аби не Оппоблок".. .і т.п.

Морок. Черговий біг по граблям. Чергова віра в мессій. Чергове перекидання відповідальності. Мені не подобаєтся аналогія з Моісеєм і 40 роками, але щось в цьому є.

З тобою можна буде розмовляти якщо признаєш що під егідою мінстеця дійсно працює фабрика провладних ботів. 

• 0

#6635 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 19 Июль 2018 - 15:00

З тобою можна буде розмовляти якщо признаєш що під егідою мінстеця дійсно працює фабрика провладних ботів. 

Минстець - мабуть найгірший із міністрів. Яка ботоферма? Він думає що газети в 2015 важливіші за інтернет.

А я раніше не виключав і цей варіант, бо вірити владі на слово - занадто ризиковано. (Хєрово що вишивата вірить на слово будь-кому, хто вкидує будь-що на владу, особливо по ститемі 70/30).

Повторюю: ботоферму Кремля викрили в перший же рік. Паролі, явки, квартири.

У нас не можуть знайти ботоферму вже 4-ий рік. Хоча невже так важко влаштуватися на ту ферму, и привести докази, викрити, або влаштувати саботаж? В країні де кротів/щурів дофіга, а журналісти чи ФСБ за дані по "ботофермі", які можна буде використати в інформаційній війні - купу грошей заплатять.

Більш того, я дивуюся, як досі наші фейкомети не склепали фіктивне "інтервью з ботом, який отримував гроші/преференції за тролінг". Докази у Ворді набрали, все, вишивата схаває. 

Тому ні, не вірю.

Просто це дуже зручна позиція. Якщо з тобою не згодна купа людей - верещи що на тебе нацькували ботів.

Он вищезгаданий приклад з брехнею про буряки по 20 грн (це тільки один приклад, бо дуже прямий вкид, а скільки маніпуляцій більш хитрих), припустимо, я зайшов на сторінку до цієї програми, написав все що я про них думаю. Знаю людей, які зайшли і написали так. Впевнений що є ще купа свідомих людей, які теж так про цей вкид думають і написали. І тут нам заявляють: "ай-ай, влада нацькувала на нас ботів, бо боїться нашої антикоррупційної діяльності!". Серьозно?! Це те саме що розказувати українцям що вони ходили на майдан, бо їм за це давали гроші. Уявіть, яке враження викликає це ствердження у українців. От реально, підіть до знайомого, який стояв на майдані і скажіть йому в лице: скільки тобі платили за день на Майдані? Подивитесь вираз обличчя. Приблизно таке обличчя, коли читаєш оті заяви про ботів. Мда, "вата і вишивата - братья навєк".

Коротше, твори любу хєрню, пиши любу брехню, а раптом що - верещи що ти антикоррупціонер і проти тебе працює ферма ботів. Як зручно.

Розказуй людям що вони зубожіють, бо злочинна влада все краде, тебе будуть слухати розкривши рота. Бо так легше жити, не думаючи.

З.І: Ось іще приклад, канал Садового вчергове зманіпулював "рєйтінгами" і виставив голосування на сайті.  

https://24tv.ua/vibo..._n962016?fshare

Я зайшов туди, вибрав найдостойнішого (із представлених, був би там Авраам Лінкольн, проголосував би за нього). Знаю людей, які проголосували за Пороха.

Зараз у Пороха 29%, у Юлі/Гриценка/Вакарчука по 10-11%

І як ви думаєте, цю ситуацію коментують наші порохофоби? "Це боти, ботоферма Стеця працює, патріотів не обманути!!!". 

Смішно. Але крізь сльози. Це схоже на якусь сєкту. Тільки вірять не в біле братство, а в "ботоферму". Тому фраза "З тобою можна буде розмовляти якщо признаєш що дійсно працює фабрика" для мене рівнозначна "З тобою можна буде розмовляти якщо признаєш що Марія Деві Христос - бог-мать, яка нас спасе".

• 2

#6636 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 392 сообщений

Отправлено 19 Июль 2018 - 15:39

у ПАПи 29% ????  При тому,що Кожний Пересічний має фе що сказати.Спасибі за прозріння.Тепер відомо де не ботоферма,а інкубатор.

Минстець - мабуть найгірший із міністрів. Яка ботоферма? Він думає що газети в 2015 важливіші за інтернет.

А я раніше не виключав і цей варіант, бо вірити владі на слово - занадто ризиковано. (Хєрово що вишивата вірить на слово будь-кому, хто вкидує будь-що на владу, особливо по ститемі 70/30).

Повторюю: ботоферму Кремля викрили в перший же рік. Паролі, явки, квартири.

У нас не можуть знайти ботоферму вже 4-ий рік. Хоча невже так важко влаштуватися на ту ферму, и привести докази, викрити, або влаштувати саботаж? В країні де кротів/щурів дофіга, а журналісти чи ФСБ за дані по "ботофермі", які можна буде використати в інформаційній війні - купу грошей заплатять.

Більш того, я дивуюся, як досі наші фейкомети не склепали фіктивне "інтервью з ботом, який отримував гроші/преференції за тролінг". Докази у Ворді набрали, все, вишивата схаває. 

Тому ні, не вірю.

Просто це дуже зручна позиція. Якщо з тобою не згодна купа людей - верещи що на тебе нацькували ботів.

Он вищезгаданий приклад з брехнею про буряки по 20 грн (це тільки один приклад, бо дуже прямий вкид, а скільки маніпуляцій більш хитрих), припустимо, я зайшов на сторінку до цієї програми, написав все що я про них думаю. Знаю людей, які зайшли і написали так. Впевнений що є ще купа свідомих людей, які теж так про цей вкид думають і написали. І тут нам заявляють: "ай-ай, влада нацькувала на нас ботів, бо боїться нашої антикоррупційної діяльності!". Серьозно?! Це те саме що розказувати українцям що вони ходили на майдан, бо їм за це давали гроші. Уявіть, яке враження викликає це ствердження у українців. От реально, підіть до знайомого, який стояв на майдані і скажіть йому в лице: скільки тобі платили за день на Майдані? Подивитесь вираз обличчя. Приблизно таке обличчя, коли читаєш оті заяви про ботів. Мда, "вата і вишивата - братья навєк".

Коротше, твори любу хєрню, пиши любу брехню, а раптом що - верещи що ти антикоррупціонер і проти тебе працює ферма ботів. Як зручно.

Розказуй людям що вони зубожіють, бо злочинна влада все краде, тебе будуть слухати розкривши рота. Бо так легше жити, не думаючи.

З.І: Ось іще приклад, канал Садового вчергове зманіпулював "рєйтінгами" і виставив голосування на сайті.  

https://24tv.ua/vibo..._n962016?fshare

Я зайшов туди, вибрав найдостойнішого (із представлених, був би там Авраам Лінкольн, проголосував би за нього). Знаю людей, які проголосували за Пороха.

Зараз у Пороха 29%, у Юлі/Гриценка/Вакарчука по 10-11%

І як ви думаєте, цю ситуацію коментують наші порохофоби? "Це боти, ботоферма Стеця працює, патріотів не обманути!!!". 

Смішно. Але крізь сльози. Це схоже на якусь сєкту. Тільки вірять не в біле братство, а в "ботоферму". Тому фраза "З тобою можна буде розмовляти якщо признаєш що дійсно працює фабрика" для мене рівнозначна "З тобою можна буде розмовляти якщо признаєш що Марія Деві Христос - бог-мать, яка нас спасе".

Видає готові фекалії.        і реклама: (С)Рецептура дотримана. 30%-як льоду.Зооботосад Імені Садового !

• 0

#6637 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 487 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 19 Июль 2018 - 17:06

то а яка альтернатива Порошенку? Чи її нема і краще включити нашу хохлятську натуру та проігнорувати вибори?

• 1

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#6638 леонид1956

леонид1956

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 714 сообщений
Отправлено 19 Июль 2018 - 18:34

https://maxim-nm.liv...m_medium=social
  • 0

#6639 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 392 сообщений

Отправлено 19 Июль 2018 - 23:12

Вам Садовий за сміттєвий откат уже і рейтинг побєдітєля намалював.  З прапором -Банзай !

....краще ігнор-ніж черговий клоун із клюба мільонерів:"Заложи мільон-і ти през....поки не лопнеш"

а ще дивуємся тупій путлєраші з довічним тсарьом :wall: 

то а яка альтернатива Порошенку? Чи її нема і краще включити нашу хохлятську натуру та проігнорувати вибори?

Сообщение отредактировал AiSE: 19 Июль 2018 - 23:23

• 0

#6640 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 153 сообщений

Отправлено 20 Июль 2018 - 07:21

а ще дивуємся тупій путлєраші з довічним тсарьом :wall: 

І шо, багато тих, кого називають порохоботами, кажуть що треба переробити Конституцію і обрати Пороха на 3-4-5 срок?

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных