Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Хто знає хорошого невропатолога?

Сообщений в теме: 131

#1 Liudmyla

Liudmyla

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 184 сообщений
Отправлено 21 Декабрь 2013 - 15:34

В мене виявили грижі поперекового відділу хребта. Так як у нас в БЦ в звичайних поліклініках до пацієнтів ставляться як до бидла, змушена шукати фахівців в інших місцях. Звернулася до військового госпіталю. Там сидить такий дивний невролог, який не питає, що і коли заболіло, а питає де ти робиш, в якій квартирі живеш і чи є чоловік...Ну зрозуміло для чого:) А потім каже: я вам покажу одну процедуру, як поможе, ще прийдете...Я питаю: що це за процедура? А він тільки посміхається...Але коли болить, то вже стаєш не таким принциповим. Погодилася. Виявилось голкорефлексотерапія. Потім ще якоюсь маззю помазав, на запах - як бальзам Зірочка, потім кілька банок поставив типу для розслаблення мязів і зробив пару уколів, про які я ледве випитала, що це. І каже потім: з вас 150 грн. Таким процедур вам треба як мінімум 8...Тобто не до процедур ціну назвав, а по факту...Я сказала, що прийду наступного разу (реально з собою було тільки 50 грн в гаманці) і більше не пішла...Як на мене це не лікар, а циганка Аза...

Пішла в санаторій місцевий, думала, може якісь інші процедури, може не буде такої загадковості...Лікар - приємний, нічого не скажеш. Говорить чітко, без загадковості, без закатування очей, без страшилок, спростував ефективність голкотерапії, сказав, що в Україні її роблять неефективно. Так само сказав, що масаж, якщо робити правильно, не нашкодить, але й не поможе, а якщо робить невміло, то нашкодить. Одним словом, по його методу тільки розтяжка хребта, хондропротектори і фізпроцедури поможуть. Може й так, але увага! подивіться на ці ціни: розтяжка - 1000 грн за 10 процедур, хондропротектори 1 курс - 1500 грн, а треба два курси. Пояс на спину при розтяжці хребта - 300 грн. Фізіопроцедури (магніт і лазер) - 600 грн. Мене це насторожило, добре, що заразв все можна перевірити в інтернеті. Виявилось, що препарат Алфлутоп (хондропротектор) в аптеці коштує від 240 до 330 грн за 10 ампул, вжити треба 20 ампул. Тобто 1 курс лікування (уколи в\м) коштує 600 грн максимум, а не 1500...

Магніт і лазер є в кожній поліклініці - безкоштовно!!! а не 600 грн, як в санаторії...

Отже, якщо хто знає толкового невропатолога в БЦ (який не лікує пявками, бджолами, припарками, голками, фенщуєм і т.д.) і не бере такі величезні. як для мне суми, - прошу порадьте! Дуже треба!

• 0

#2 Worldira

Worldira

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 952 сообщений
Отправлено 21 Декабрь 2013 - 16:27

У меня сестра прошла этот курс иглоукалывания в военном госпитале и ей помогло, больше грыжи не беспокоят. Врач там действительно немного странноватый, была у него 1 раз, правда с другой проблемой, но тот курс, который он мне назначил, тоже помог. 

• 0

#3 Katia

Katia

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений
  • Район:Гайок

Отправлено 21 Декабрь 2013 - 16:41

В поликлинике на Семашко,Крыжановская Татьяна Владимировна,отличный невропатолог,попробуйте к ней. Ещё она в Беледенте принимает,но там по записи и за деньги.

• 1

#4 Ler4ik

Ler4ik

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 014 сообщений
  • Район:Таращанский
Отправлено 21 Декабрь 2013 - 17:24

Не знаю или он берется за такое, но есть у нас в городе очень толковый мануальный терапевт. Обращалась к нему лично несколько раз после неудачного посещения хирурга-ортопеда-невропатолога. Были проблемы с ногой. К нему ехала на такси, не могла на ногу встать, от него шла пешком. Если интересует - напишу в ЛС. А если он не берется, то у них ассоциация, в которой и массажист и невропатолог, кажется, есть.

Сообщение отредактировал Ler4ik: 21 Декабрь 2013 - 17:25

• 0

#5 miy_likar

miy_likar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 21 Декабрь 2013 - 17:38

Даньков Александр Владимирович работает в отделении нейрохирургии на Семашко, или медицинском центре "МІЙ ЛІКАР", консультация с назначением лечения - 100 гр.

• 1

#6 Коcтянтuн

Коcтянтuн

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 414 сообщений
  • Район:Клініка

Отправлено 26 Декабрь 2013 - 18:39

Я знаю поганого невропатолога Угоденко як її вітати не знаю. Ота тітонька веде себе як терапевт не розібравшись що з тобою таке пише бігом рецепт  і рекомендує аптеки, на цьому все лікування закінчується!!!!!

• 1

203461-13.png

#7 DonCorleone

DonCorleone

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 349 сообщений
  • Район:район Пионерской

Отправлено 18 Январь 2014 - 14:23

Хаааа! Я теж її знаю. Старим людям, хай мене вибачать, треба вже на пенсію, бо маразм не дає можливості працювати...Я теж до неї ходила на прийом, сказала їй, щоб виписала мені електрофорез, бо раніше він мені помагав. Вона і виписала. Ніяких рекомендацій, типу, зробіть мрт чи кт, ви ж молода людина, треба знати, чого у вас так болить...ніяких інших питань не було. Крижанівська приміром, спершу назначила знеболювальні, а вже потім фізпроцедури...а цій - все пофіг. коли я прийшла після електрофорезу і кажу, що все одно болить, вона мені відповіла: а что ві ат міня хатітє...мабуть, щоб мені затанцювала...старість - не радість, ну або лінощі, халатність...кому як краще

Якщо вона на ...уй не послала, то це ви ще добре до неї сходили=)

Всім дуже дякую! До Крижанівської вже сходила, справді якось логічно призначила лікування - спершу знеболювальні, потім каже треба робити фізпроцедури...Решта лікарів або нічого не радили, або навпаки все було :) Після її призначень стало легше

Дякую. Але вже я спробую полікуватися у Крижанівської. Бо якщо метатися від одного до другого, то теж не дуже буде користь. Але якщо вже не допоможе, то звернусь до Вас за контактами

Крижановска... промовчу... так можливо хороший лікар, але не вдивляется, не вдумуєтся, і я до неї не раз ходив і знайомі... Три роки роки мене лікували вони, не те що треба.   Скажу що самі кращі в Білій Церкві це Погребіженська Діана Анатолівна та Корнеев Олег Ігорович з стаціонару, ніхто крім них мені не допоміг, навіть київські нейрохірурги з Інститу!

• 0

#8 luda12

luda12

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 29 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 10 Февраль 2014 - 16:32

Якщо вона на ...уй не послала, то це ви ще добре до неї сходили=)

Крижановска... промовчу... так можливо хороший лікар, але не вдивляется, не вдумуєтся, і я до неї не раз ходив і знайомі... Три роки роки мене лікували вони, не те що треба.   Скажу що самі кращі в Білій Церкві це Погребіженська Діана Анатолівна та Корнеев Олег Ігорович з стаціонару, ніхто крім них мені не допоміг, навіть київські нейрохірурги з Інститу!

От нарахунок Корнєєва, я б поспорила, він мене так налікував, що коли я потім  звернулася до іншого лікаря (не невропатолог) і показала аналізи і як мене лікували, то вона чуть в обморок не впала. І сказала що по результатам аналізів, таке зовсім не лікують, що в кожної людини, ці показники будуть зашкалювати, а ті припарати якими я лікувалася (дуже сильні припарати) призвели до втрати зароджуючого життя((( Так, що до нього мене і танком не запруть і всім іншим не раджу.

• 0

#9 Afrodita

Afrodita

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 61 сообщений
Отправлено 23 Июнь 2014 - 21:17

Була б дуже вдячна якби ще порадили невропатолога. На МРТ показало 10 гриж і десь 6 протрузій...Мені відразу лікар що робив опис порадив знайти хорошого невропатолога. Мені доречі теж почали радити лікаря із військового госпіталю, але якось страшновато голкорефлексотерапію робити і чи безпечно а головне чи ефективно...

• 0

#10 GeneralKY

GeneralKY

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 70 сообщений
Отправлено 26 Июнь 2014 - 14:47

Погребіженська Діана Анатоліївна - найкраща!

• 1

#11 ЮLIA

ЮLIA

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 389 сообщений
  • Район:Пионерская

Отправлено 26 Июнь 2014 - 15:03

Була б дуже вдячна якби ще порадили невропатолога. На МРТ показало 10 гриж і десь 6 протрузій...Мені відразу лікар що робив опис порадив знайти хорошого невропатолога. Мені доречі теж почали радити лікаря із військового госпіталю, але якось страшновато голкорефлексотерапію робити і чи безпечно а головне чи ефективно...

могу дать Вам контакты в Киевском институте нейрохирургии и настоятельно советую прямо туда. Если еще актуально пишите, сброшу в ЛС.

• 0

#12 Red

Red

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 681 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 26 Июнь 2014 - 15:05

У моей свекрови тоже проблема с позвоночными грыжами,ходили к Диане Антоновне,ее лечение практически не помогло!в институте позвоночника в Киеве,вроде хорошо лечат
  • 0

#13 LarisaN

LarisaN

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 41 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 15 Июль 2014 - 12:37

Семенченко Валерий Афанасьевич - стационар Семашко

• 0

#14 ToriVic

ToriVic

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 825 сообщений

Отправлено 15 Июль 2014 - 12:45

могу дать Вам контакты в Киевском институте нейрохирургии и настоятельно советую прямо туда. Если еще актуально пишите, сброшу в ЛС.

Юля, если можно и мне скинь контакты.

• 0

#15 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 231 сообщений

Отправлено 15 Июль 2014 - 13:46

Юля, если можно и мне скинь контакты

Вика сейчас напишу в ЛС контакты. Мы там отца оперировали, была грыжа. Потом тоже обращались за помощью.

Очень довольны результатом! На Белую Церковь вообще не стоит тратить время. 

Сообщение отредактировал Asia: 15 Июль 2014 - 13:48

• 0

#16 ToriVic

ToriVic

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 825 сообщений

Отправлено 15 Июль 2014 - 14:25

Вика сейчас напишу в ЛС контакты. Мы там отца оперировали, была грыжа. Потом тоже обращались за помощью.

Очень довольны результатом! На Белую Церковь вообще не стоит тратить время. 

Спасибо большое! Сейчас свекровь буду настраивать на поездку.

• 0

#17 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 231 сообщений

Отправлено 15 Июль 2014 - 14:33

Спасибо большое! Сейчас свекровь буду настраивать на поездку.

Да пусть не переживает! Татьяна Ивановна отличный специалист. Позитивный человек. Пугать и преувеличивать проблему не склонна. Это не только наш личный опыт! Мы уже к ней половину Белой Церкви отправили. Она только консультирует. Оперируют другие хирурги. Но все бывшие пациенты довольны результатами лечения в этом институте. 

• 0

#18 Golovastikk

Golovastikk

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 26 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 15 Июль 2014 - 14:34

В мене виявили грижі поперекового відділу хребта. Так як у нас в БЦ в звичайних поліклініках до пацієнтів ставляться як до бидла, змушена шукати фахівців в інших місцях. Звернулася до військового госпіталю. Там сидить такий дивний невролог, який не питає, що і коли заболіло, а питає де ти робиш, в якій квартирі живеш і чи є чоловік...Ну зрозуміло для чого :) А потім каже: я вам покажу одну процедуру, як поможе, ще прийдете...Я питаю: що це за процедура? А він тільки посміхається...Але коли болить, то вже стаєш не таким принциповим. Погодилася. Виявилось голкорефлексотерапія. Потім ще якоюсь маззю помазав, на запах - як бальзам Зірочка, потім кілька банок поставив типу для розслаблення мязів і зробив пару уколів, про які я ледве випитала, що це. І каже потім: з вас 150 грн. Таким процедур вам треба як мінімум 8...Тобто не до процедур ціну назвав, а по факту...Я сказала, що прийду наступного разу (реально з собою було тільки 50 грн в гаманці) і більше не пішла...Як на мене це не лікар, а циганка Аза...

Пішла в санаторій місцевий, думала, може якісь інші процедури, може не буде такої загадковості...Лікар - приємний, нічого не скажеш. Говорить чітко, без загадковості, без закатування очей, без страшилок, спростував ефективність голкотерапії, сказав, що в Україні її роблять неефективно. Так само сказав, що масаж, якщо робити правильно, не нашкодить, але й не поможе, а якщо робить невміло, то нашкодить. Одним словом, по його методу тільки розтяжка хребта, хондропротектори і фізпроцедури поможуть. Може й так, але увага! подивіться на ці ціни: розтяжка - 1000 грн за 10 процедур, хондропротектори 1 курс - 1500 грн, а треба два курси. Пояс на спину при розтяжці хребта - 300 грн. Фізіопроцедури (магніт і лазер) - 600 грн. Мене це насторожило, добре, що заразв все можна перевірити в інтернеті. Виявилось, що препарат Алфлутоп (хондропротектор) в аптеці коштує від 240 до 330 грн за 10 ампул, вжити треба 20 ампул. Тобто 1 курс лікування (уколи в\м) коштує 600 грн максимум, а не 1500...

Магніт і лазер є в кожній поліклініці - безкоштовно!!! а не 600 грн, як в санаторії...

Отже, якщо хто знає толкового невропатолога в БЦ (який не лікує пявками, бджолами, припарками, голками, фенщуєм і т.д.) і не бере такі величезні. як для мне суми, - прошу порадьте! Дуже треба!

У самого идентичная грижа. Центр здоровья (бывшая молочная кухня) Детская больница на Шолом Алейхема грамотный,

толковый специалист. Чем мне помогли: 1. Сняли боль. 2. Прошёл 2 недельный курс гимнастики Евминова. Занимаюсь плаванием.  :tumb:

• 0

#19 amberhouse

amberhouse

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 127 сообщений

Отправлено 15 Июль 2014 - 16:52

У самого идентичная грижа. Центр здоровья (бывшая молочная кухня) Детская больница на Шолом Алейхема грамотный,

толковый специалист. Чем мне помогли: 1. Сняли боль. 2. Прошёл 2 недельный курс гимнастики Евминова. Занимаюсь плаванием.  :tumb:

На основании каких медицинских заключений, Вам врач назначил гимнастику Евминова?

Какого размера у Вас грыжа?

• -1

#20 ЮLIA

ЮLIA

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 389 сообщений

Отправлено 15 Июль 2014 - 20:02

я Вас не пугаю, но в Киевском институте нейрохирургии после гимнастик и досок Евминова, готовы на палатах вешать таблички "Жертва доски Евминова". Пройдите нормальное обследование и обратитесь к хирургу опытному. Если он подтвердит, что все правильно делаете, тогда можно продолжать лечиться у этого специалиста.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных